• radiowóz policja
  Pięć osób poniosło śmierć, a dwie zostały ranne wskutek wypadku, do którego doszło we wtorek po południu na obwodnicy Lublina. Według wstępnych ustaleń policji pasażerski bus najechał na stojącą na pasie awaryjnym ciężarówkę. Droga została zablokowana.
 • Wypadek na drodze ekspresowej S3 w kierunku Świebodzina
  Na drodze ekspresowej S3 w kierunku Świebodzina, w rejonie miejscowości Kępsko (Lubuskie) doszło do wypadku, w którym zginęło sześć osób - poinformował rzecznik policji w Świebodzinie Łukasz Szymański.
 • Piłkarze drużyny Wólczanka Wólka Pełkińska jechali na mecz. Zginęli w wypadku
  Cztery osoby zginęły, cztery zostały ranne w wypadku drogowym w Weryni koło Kolbuszowej (Podkarpackie). Ofiarami są piłkarze trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska.
 • Uwaga, wypadek!
  Karetka, tir i bus zderzyły się w Korytnicy pod Piotrkowem Trybunalskim w województwie łódzkim. Ambulans wypadł z drogi , dachował i uderzył w drzewo. W wypadku ranna została m.in. ciężarna kobieta, która była przewożona przez pogotowie.
 • Policja - zdjęcie ilustracyjne
  16 dzieci w wieku od 10-11 lat trafiło do szpitali w Małopolsce po zderzeniu samochodu ciężarowego z busem. Do wypadku doszło dziś w godzinach rannych, w Skrzydlnej koło Limanowej.
 • Koszmarny wypadek w Nowym Mieście nad Pilicą na Mazowszu
  W czołowym zderzeniu volkswagena transportera z ciężarowym volvo w Nowym Mieście nad Pilicą (woj. mazowieckie) zginęło 18 osób. Jedna - kierowca tira - została ranna. W województwie mazowieckim i łódzkim ogłoszono trzydniową żałobę. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające.