• Kaia Gerber
    Choć wydawałoby się, że dzięki mamie Kaia Gerber ma zagwarantowany sukces w modelingu i cały świat związany z modowym biznesem stoi przed nią otworem, to obciążenia wynikające z ciągłego porównywania jej do słynnej Cindy na pewno dają jej się we znaki. Po ostatnich pokazach, w których brała udział, w Internecie można było np. przeczytać opinie, że mama było dużo seksowniejsza od córki, bo "Cindy juniorka" jest nieapetycznie szczupła. Zgadzacie się z tym?
  • Cindy Crawford
    Legenda modelingu wciąż wygląda pięknie, ale na twarzy ma już wypisaną dojrzałość.
  • Rihanna, Kim Kardashian i Zoe Kravitz
    Jedna z największych imprez amerykańskiego show-biznesu - gala MET - odbyła się dziś w nocy w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Gwiazdy jak zwykle tłumnie przybyły, by wesprzeć słynny Instytut Kostiumów, a przy okazji zaprezentować się w bajecznych stylizacjach. Tym razem hasło przewodnie imprezy brzmiało " Niebiańskie ciała: moda i katolicka wyobraźnia". Trzeba przyznać, że znane panie zinterpretowały jej bardzo kreatywnie. Strój Rihanny nawiązywał np. do szat papieża. Katy Perry postawiła na gigantyczne skrzydła, a na wielu głowach pojawiły się aureole. Nie zabrakło też nagości. W tej kwestii tradycyjnie można było liczyć na Kim Kardashian, która tak ekstremalnie wyeksponowała biust, że niemal było widać jej sutki. Czyja stylizacja podoba Wam się najbardziej?
  • Cindy Crawford w kampanii Reserved
    Dziś miała miejsce premiera wiosennej kampanii Reserved z Cindy Crawford w roli głównej. Amerykańska supermodelka, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, w filmie promującym nową kolekcję marki wciela się w swoje ikoniczne role...
  • Cindy Crawford
    Słynna modelka Cindy Crawford ponownie na meczu o Super Bowl. Na 52. finał ligi NFL, który odbędzie się 4 lutego nakręciła remake reklamy sprzed 26 lat, którą w 1992 r. przygotowano z tej okazji. Zapowiedziała też, że planuje pojawienie się na stadionie w Minneapolis.
  • George Clooney z żoną Amal na premierze "Krainy jutra"
    29 maja na ekrany polskich kin wejdzie najnowszy film z Georgem Clooneyem w roli głównej. Za oceanem jego premiera przyciągnęła tłumy sław. W końcu, kto by nie chciał zobaczyć, jak wygląda "Kraina jutra"?
  • Cindy Crawford i Naomi Campbell
    Tych 6 pań znają chyba wszyscy. Są ikonami, stylu, urody i wybiegów. Mimo że największe triumfy święciły już parę ładnych lat temu, wciąż mają wiele wspólnego z show-biznesem. Jak wyglądają królowe świata mody po latach? Zobaczcie ich zdjęcia sprzed lat i te najbardziej aktualne.
  • Cindy Crawford
    48-letnia amerykańska supermodelka Cindy Crawford zrezygnowała z kariery 14 lat temu, jednak nadal tęskni za obiektywem aparatu. Gwiazda wybiegów z lat 90. wciąż wygląda rewelacyjnie, co udowodniła publikując w internecie odważne zdjęcie... Zobacz koniecznie!
  • Salma Hayek, Katie Holmes i Cindy Crawford
    To, jak wyglądały piękne panie tego wieczoru, to efekt pracy nie tylko makijażystów i fryzjerów, ale także profesjonalnych stylistów. Zobaczcie, komu wielogodzinne przygotowania najbardziej się opłaciły.
  • Amal Alamuddin i George Clooney
    Nowo poślubiona żona George'a Clooneya, prawniczka Amal Alamuddin już odkrywa cienie bycia partnerkę jednego z największych amantów Hollywood. Piękna prawniczka jest zazdrosna o supermodelkę, z którą przyjaźni się jej mąż.