• Magda Linette
  Magda Linette i Paragwajka Veronica Cepede Royg przegrały z argentyńsko-brazylijskim duetem Nadią Podoroską i Beatriz Haddad Maią 3:6, 6:7 (4-7) w finale gry podwójnej tenisowego turnieju WTA na kortach ziemnych w Bogocie (pula nagród 250 tys. dol.).
 • Alicja Rosolska
  Rozstawione z jedynką Alicja Rosolska i Japonka Nao Hibino zwyciężyły w grze podwójnej w turnieju tenisowym WTA w meksykańskim Monterrey (pula nagród 250 tys. dolarów). W finale pokonały Słowenkę Dalilę Jakupovic i Ukrainkę Nadię Kiczenok 6:2, 7:6 (7-4).
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot w marcu z przyjemnością spoglądał na swój rachunek bankowy. Konto polskiego tenisisty puchło z tygodnia na tydzień. Najpierw nasz deblista i jego brazylijski partner Marcelo Melo doszli do finału turnieju ATP w Indian Wells, a teraz wygrali Miami Open!
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo triumfowali w rywalizacji deblistów tenisowego turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 6,99 mln dol.). W finale pokonali Amerykanów Nicholasa Monroe i Jacka Socka 7:5, 6:3.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do finału debla turnieju tenisowego ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 6,99 mln dol.). W czwartek pokonali Amerykanina Briana Bakera i Kanadyjczyka Daniela Nestora 6:4, 6:3.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do półfinału debla turnieju tenisowego ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 6,99 mln dol.). W środę pokonali brytyjsko-brazylijski duet Jamie Murray - Bruno Soares 2:6, 6:3, 10-8.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo pokonali Holendra Jeana-Juliena Rojera oraz Rumuna Horię Tecau 6:4, 3:6, 11-9 i awansowali do ćwierćfinału debla w turnieju tenisowym ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 7 mln dol.).
 • Alicja Rosolska
  Alicja Rosolska i Amerykanka Christina McHale przegrały z Chorwatką Dariją Jurak i Australijką Anastasią Rodionovą 5:7, 6:1, 8-10 w pierwszej rundzie debla w turnieju tenisowym WTA rangi Premier na twardych kortach w Miami.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo przegrali z Ravenem Klaasenem (RPA) i Rajeevem Ramem (USA) 7:6 (7-1), 4:6, 8-10 w finale gry podwójnej w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do finału debla w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells. W piątek wygrali z brytyjsko-brazylijskim duetem Jamie Murray - Bruno Soares (nr 4.) 3:6, 7:5, 10-5.