• Dekoracje na Wielkanoc
  Wielkanoc tuż tuż, a ty jeszcze nie masz pomysłu, jak udekorować z tej okazji mieszkanie? No i budżet… pewnie nie chcesz wydać zbyt wiele na ten cel, bo jest mnóstwo innych wydatków? Nic się nie martw – śpieszymy z gotowymi inspiracjami!
 • Wielkanoc
  Rodzinne śniadanie wielkanocne to chwila, na którą każdego roku czeka wielu z nas. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem sprawić, aby nasze świąteczne stoły zachwycały kolorami i dodatkami dobranymi specjalnie na tę okazję.
 • Sylwester
  Zabawa, radość i szaleństwo - noc Sylwestrowa to czas, kiedy błyszczących i kolorowych ozdób nigdy za wiele. A jak ozdobić mieszkanie, kiedy brakuje nam czasu?
 • mieszkanie, przeprowadzka
  Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Katarzynę Przydrygę i jej mamę Alicję Przydrygę. Jak urządziły swoje wspólne mieszkanie? "To, gdzie mieszkamy, to przedłużenie naszego wnętrza" - powiedziała mama Katarzyny. Czym inspirowały się podczas dobierania mebli? Jak urządzony jest pokój dziecięcy?
 • Wielkanocne dekoracje
  Na kilka dni przed Świętami każdy z pewnością ma już zaplanowane, co pojawi się na wielkanocnym stole. A co z dekoracjami? Bez obaw, oto trzy propozycje, jak w prosty i szybki sposób przygotować wyjątkowe nakrycie.
 • Świąteczna dekoracja domu
  Sople, kurtyny, łańcuchy – możliwości oświetlenia domu na święta jest co nie miara. Warto jednak by rozwiązania te były nie tylko energooszczędne, ale też bezpieczne.
 • Jak zapakować prezenty
  Co roku ten sam problem - w co zapakować prezenty i czy w ogóle się starać, skoro obdarowywanych i tak bardziej interesuje to, co jest w środku? Nie ma się co zastanawiać - pięknie opakowane podarunki dodadzą świętom magii. Nie masz pomysłu? Obejrzyj naszą galerię.
 • Jak udekorować świąteczny stół
  Jak przystroić świąteczny stół, by zrobić wrażenie na całej rodzinie? Klasyczne kolory to czerwień i złoto, jednak połączenie niebieskiego ze srebrem może wyglądać równie elegancko. Nie zapomnij o świecach i efektownych drobiazgach. Zobacz zdjęcia i poszukaj w nich inspiracji!
 • Nowoczesne dekoracje świąteczne
  Mimo że większości z nas Boże Narodzenie kojarzy się z czerwienią, nie oznacza to, że tylko ten kolor - w połączeniu ze złotem - może stworzyć świąteczny klimat w mieszkaniu i na wigilijnym stole. Zobaczcie inspiracje, których podstawę stanowią zupełnie inne barwy.
 • Paryż - Champs-Élysées przed Bożym Narodzeniem
  Jeszcze za oknem nie ma śniegu, jeszcze nie wywiesza się świątecznych dekoracji, ale właśnie teraz warto pomyśleć o zorganizowaniu sobie grudniowego wypadu do jednej z europejskich stolic, gdzie w ostatnim miesiącu roku organizowane są bożonarodzeniowe jarmarki, których tradycje sięgają kilkuset lat. To doskonały pomysł na spędzenie czasu z dziećmi, które mogą zaznajomić się z innymi zwyczajami świątecznymi, nie wspominając już o tym, że w takich miejscach można kupić najpiękniejsze prezenty dla najbliższych.