• IFA - Aurora NanoLeaf
    To jeden z najciekawszych gadżetów, które mogłem obejrzeć na berlińskich targach IFA. Firma NanoLeaf ulepszyła bowiem ścienne panele LED RGB, które możemy układać, tworząc figurę o dowolnym kształcie, dodając im możliwość reakcji na odtwarzaną muzykę Po kilku tygodniach zabawy z tymi panelami nadszedł czas na werdykt. Oto pierwszy test w Polsce systemu NanoLeaf Light Panels Rhytm Edition.
  • HUE+
    Dla coraz większej liczby użytkowników komputerów coraz bardziej liczy się wygląd peceta. Nic więc dziwnego, że na rynek trafiają coraz bardziej wymyślne obudowy, czy systemy oświetlenia, które mają sprawić, by nasz komputer różnił się od innych. Jednym z takich pomysłów jest system kontroli oświetlenia firmy NZXT, dzięki któremu nasza zaświeci się różnokolorowym światłem
  • Opel astra
    W przystępnym cenowo aucie też można! Inżynierowie ogłosili, że po latach przygotowań i zastrzeżeniu patentami przełomowe oświetlenie wchodzi do produkcji seryjnej. A pierwszym samochodem wyposażonym w to rozwiązanie będzie nowy opel astra produkowany w Polsce.