• Osiedle
  W ciągu ostatniego roku oddano do użytku ponad 80 tys. nowych mieszkań, o 17,2 proc. więcej niż w poprzednich 12 miesiącach - wynika z analizy Marcina Krasonia, eksperta Home Broker.
 • Styl leśny
  Bogusia i Mariusz Bochenek to właściciele domu pod Rzeszowem, w którym mieszkają z trzema córkami: Natalią, Magdą i Nelą. We wnętrzu znajdują się tylko ręcznie robione meble z naturalnego drewna. Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" postanowiła zobaczyć na własne oczy leśny dom. - To jest przeniesienie lasu do domu - powiedziała Bochenek. Kto zaprojektował taki wystrój? O wnętrzarskich trendach powiedziała w studiu programu ekspertka urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska. Jak dbać o drewniane meble?
 • W tej chwili mamy do dyspozycji 5 mld złotych na program Mieszkanie plus - powiedział PAP prezes BGK Nieruchomości, Mirosław Barszcz. Dodał, że to dopiero początek i potencjał inwestycyjny funduszu może wynieść docelowo nawet kilkadziesiąt miliardów złotych.
 • Mieszkanie
  Co czwartą złotówkę wydajemy na utrzymanie mieszkania. 40 proc. tego budżetu pochłania energia. Czy mieszkanie może kosztować mniej? Rachunki za prąd i ogrzewanie warto obniżać samemu. Pomaga technologia. Wyjaśniamy, jakie rozwiązania stosować, by zatrzymać pieniądze w portfelu. I jak inteligentne rozwiązania mogą zarządzać działaniem kaloryferów, klimatyzacji czy światła.
 • Sypialnia DJ’a Adamusa
  Tym razem to nie DJ Adamus gościł w kawalerce Łukasza Jakóbiaka, ale to vloger wybrał się w odwiedziny do celebryty. Co znajduje się w jego sypialni? "Minimalizm to zdecydowanie wpływ Steve’a Jobsa" - zdradził. Dlaczego jego pościel jest w barwach narodowych? DJ Adamus pokazał też książki, które czyta przed snem.
 • Katy Perry
  Katy Perry kupiła dom w Beverly Hills za 19 mln dolarów. Nie był on oficjalnie wystawiony na sprzedaż. Ma 5 sypialni, taras i basen. Rezydencja otoczona jest lasem eukaliptusowym. Sąsiadami piosenkarki są teraz m.in. Adele, Cameron Diaz czy Nicole Kidman.
 • Działka budowlana
  27 kwietnia br. w Gorzowie Wlkp. odbędzie się pierwszy przetarg na działki w ramach miejskiego programu "Tania działka budowlana". Program zakłada 75-proc. bonifikatę przy wykupie działki na własność i ma zachęcać do budowania domów w Gorzowie Wlkp.
 • Mieszkanie
  Wiosna to doskonała okazja, aby pokusić się o zmianę wystroju naszego salonu. Wcale nie musimy zatrudniać fachowców i wymieniać starych mebli na nowe. Wystarczy mała metamorfoza. Co dokładnie zrobić, aby wiosna na dobre zagościła w naszym salonie?
 • Mieszkanie
  Więcej niż 50 proc. transakcji na rynku mieszkaniowym jest zawieranych w gotówce. Dzięki temu oraz programowi Mieszkanie dla Młodych w I kwartale tego roku spadła liczba dostępnych mieszkań deweloperskich - wynika z analizy Metrohouse i Expandera.
 • Wielkanocne dekoracje
  Na kilka dni przed Świętami każdy z pewnością ma już zaplanowane, co pojawi się na wielkanocnym stole. A co z dekoracjami? Bez obaw, oto trzy propozycje, jak w prosty i szybki sposób przygotować wyjątkowe nakrycie.