• Ewa Bilan-Stoch
  Często spotykałam się ze stwierdzeniem, że "baba powinna siedzieć w domu". Dlatego też zdjęcia na swoim Instagramie oznaczam właśnie takim hashtagiem. To mój mały manifest kobiecości - mówi w rozmowie z dziennik.pl Ewa Bilan-Stoch, żona i menadżerka Kamila Stocha.
 • Anna Lewandowska i Ewa Bilan-Stoch
  W Internecie nie cichną komentarze po sobotniej imprezie. Zdecydowanie najwięcej z nich dotyczy wyglądu małżonek najlepszych sportowców, które w imieniu swoich drugich połówek odbierały nagrody. Obie panie mierzące się w nieformalnej konkurencji "największa gwiazda wieczoru" - Ania Lewandowska i Ewa Stoch - wyglądały pięknie, ale internauci (w tym również eksperci ds. mody) jednogłośnie wybrali "królową stylu". Została nią żona Kamila Stocha. Dlaczego? Bo zachwyciła naturalnością i skromnością.
 • Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
  Zwykle pojawia się w mediach w momencie, gdy rozpoczynają się turnieje w skokach narciarskich. W tym roku Kamil Stoch postanowił przypomnieć o sobie nieco wcześniej. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców pojawił się na imprezie w towarzystwie pięknej żony. Zobacz zdjęcia!
 • Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
  W jednym z wywiadów nasz mistrz olimpijski powiedział, że sprostanie roli męża jest dla niego inspirującym wyzwaniem. Oto, kobieta, dla której się go podjął...
 • Ewa Bilan-Stoch
  Podczas wielu konkursów mistrz olimpijski mógł liczyć na wsparcie ze strony swojej żony. Ewa Bilan-Stoch zazwyczaj ustawia się w pobliżu zeskoku i fotografuje wyczyny męża... a potem razem świętują sukces. To jej Kamil Stoch zadedykował medal olimpijski. Zobacz galerię!