• Kasia Smutniak oraz Steffano Accorsi w filmie "Made In Italy". W kinach 25 maja
  "Made in Italy" w reżyserii muzyka Luciano Ligabue to historia o miłości i nienawiści widziana oczami Riko, zwykłego faceta, który jest alter ego reżysera. W rolach głównych Kasia Smutniak oraz Stefano Accorsi ( "Italian race", “Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą”). Premiera filmu w polskich kinach 25 maja. "Made In Italy" na podstawie scenariusza i z muzyką Luciano Ligabue opowiada o Riko, zwykłym, uczciwym obywatelu, który stara się pokonać problemy w pracy i życiu prywatnym. Codzienność przytłacza, ale bohater filmu robi wszystko, żeby stać się panem własnego losu.
 • Kadr z filmu "Valerian i miasto tysiąca planet"
  Wizualny przepych nowego filmu Luca Bessona nie jest w stanie przysłonić chaotycznej, pozbawionej emocji fabuły.
 • Film "Alibi.com" od 21 lipca w kinach
  Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi więc zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo, jak wiadomo, ma raczej krótkie nogi… Film w reżyserii Philippe Lacheau (i z nim w roli głównej od piątku, 21 lipca w kinach.
 • "Ida", kadr z filmu
  30 filmów, w tym trzy polskie tytuły - "Krótki film o zabijaniu" Krzysztofa Kieślowskiego, "Autor widmo" Romana Polańskiego i "Ida" Pawła Pawlikowskiego mają szansę na tytuł najlepszego filmu w plebiscycie zorganizowanym przez Europejską Akademię Filmową z okazji jej 30. urodzin.
 • Kadr z filmu "Szwedzka teoria miłości"
  Filmy Erika Gandiniego przypominają sadystyczne spektakle, podczas których twórca widowiskowo znęca się nad bohaterami, a przy okazji udowadnia nam, że w pełni zasługują na swój los.
 • "Elle" w kinach od 27 stycznia
  Jeżeli film zaczyna się od sceny gwałtu na kobiecie w średnim wieku, ale gwałtu bez konsekwencji psychicznych – ofiara wstaje z podłogi, myje się, na pstryknięcie palcem wraca do codzienności – czujemy, że nic, albo prawie nic nie będzie raczej takie, jakie mogłoby się wydawać.