• Mężczyzna ćwiczy
  Anaboliki stosowane na przyrost masy mięśniowej, siły i wytrzymałości, niosą poważne konsekwencje dla naszego organizmu. Nie tylko zaburzają pracę wielu narządów, m.in. wątroby lub serca, ale mają też poważne skutki dla wyglądu. Ginekomastia czy łysina to tylko niektóre z nich.
 • Męskie piersi
  Ten bardzo wstydliwy problem dla wielu mężczyzn okazuje się ciężarem, z którym nie potrafią sobie poradzić. Ginekomastia, czyli nadmierny rozrost męskich piersi co prawda nie jest „chorobą”, ale wskazuje na zaburzenia hormonalne i warto udać się z tą dolegliwością do lekarza.
 • Mężczyzna
  Powiększone gruczoły piersiowe u mężczyzn, czyli tzw. ginekomastia, najczęściej są wynikiem zaburzeń hormonalnych, stosowania sterydów lub nagromadzenia się tkanki tłuszczowej w okolicach sutków. Rozwiązaniem mogą być odpowiednie ćwiczenia i dieta, a także zabieg chirurgiczny. Z problemem zmaga się 45 proc. mężczyzn.
 • Powiększanie biustu, likwidowanie łysiny - to popularne zabiegi chirurgiczne
  Upiększającym zabiegom chirurgicznym poddają się już nie tylko gwiazdy, lecz także osoby, które pracują w biznesie. Chcą one najczęściej w ten sposób pozbyć się kompleksów. Kobiety w Polsce najchętniej poprawiają piersi oraz nos, a mężczyźni powieki i łysinę - wyjaśnia chirurg plastyczny dr Piotr Osuch.
 • Marihuana powoduje spadek testosteronu
  Kolejny destrukcyjny wpływ marihuany na organizm. Zwłaszcza organizm męski. Jak pokazują badania, palenie trawki szczególnie źle wpływa na panów. Powoduje problemy hormonalne i w konsekwencji - powiększenie piersi.
 • Mężczyźni najchętniej decydują się na ginekomastię, czyli redukcję męskich piersi
  Mężczyźni to już nie płeć taka brzydka. Nie żałują pieniędzy na kosztowne operacje plastyczne. Troszczą się o smukłą talię (tak, tak!) i zgrabny nos. Ale największą popularnością cieszy się wśród panów operacja redukcji męskich piersi.
 • Podstawową przyczyną pojawienia się męskich piersi jest zaburzona równowaga między testosteronem i estrogenami
  Wszyscy przywykli już do tego, że większość kobiet narzeka na to, że ich piersi są za małe, a co mają powiedzieć mężczyźni, którzy mają odwrotny problem? Na Wsypach Brytyjskich operacje zmniejszania piersi są drugim co do popularności męskim zabiegiem plastycznym po korekcie nosa…