• Nirvana w 1991 - kadr z kanału YouTube More Nirvana
  Nagranie zarejestrowane przez jednego z fanów w pubie w Edynburgu przeleżało w szufladzie 21 lat. Teraz zostało opublikowane w sieci.
 • Chris Cornell
  Chris Cornell nie żyje. Wśród wielu komentarzy, które usłyszałem, najbardziej zszokowało mnie: "a kto to?". Bo Cornella można było nie lubić, nie cierpieć lub nawet nienawidzić (czemu nie można się dziwić, wspominając jego współpracę z Timbalandem), ale nie znać go… To smutny dowód na to, jak w naszych czasach wiedza o twórcach wybitnych ginie, a na czoło wybijają się dyskusje o postach na Instagramie. Przypomnijmy zatem, dlaczego Cornell wielkim twórcą był.
 • STYLIZACJE grunge na wiosnę 2015
  Koniec z grzecznymi pastelowymi sukienkami i cukierkowymi dodatkami! Moda prosto z Zachodniego Wybrzeża szturmem wkroczyła na salony i nic nie wskazuje na to, by miała je opuścić. Tegoroczna wiosna stoi pod hasłem stylowego buntu, komfortu i swobody, czyli esencji ponadczasowego grunge’u. Jeśli lubisz eksperymentować koniecznie sprawdź, jak przenieść ulubiony styl Kate Moss prosto do swojej szafy!
 • Jesienne zestawy w stylu grunge
  Styl grunge każdej jesieni powraca na ulice niczym bumerang. Wystarczy, że z drzew spadną kolorowe liście, a z nieba zaczyna kropić chłodny deszcz – to znak, że już niedługo ulice wypełnią się ciężkimi, czarnymi botkami, ćwiekami i obowiązkową kratą. Czy kolejny sezon grunge’owego szaleństwa może nas czymś zaskoczyć? Oczywiście, bo każdy interpretuje go na swój wyjątkowy sposób!
 • Wiosenne zestawy w stylu GlamGrunge
  Czasy jednoznacznego mrocznego grunge'u przeminęły wraz z latami 90. Teraz nadeszła pora na grunge w stylu glamour, czyli połączenie ostrej dziewczyny z odrobiną kobiecej delikatności i blasku.
 • Reinterpretacja niepokojącej i romantycznej mody cygańskiej, buntowniczy styl vintage i ukochany przez gwiazdy boheme. Hafty, cekiny łączone z ciężkimi buciorami. Oto w skrócie linia Idol od angielskiej marki New Look.