• Agnieszka Szulim
  Święty Mikołaj odwiedził wczoraj grzeczne dzieci oraz kilka gwiazd polskiego show biznesu. Celebryci natychmiast pochwalili się podarunkami na portalach społecznościowych.
 • Katarzyna Zielińska, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Agnieszka Szulim
  Wampiry, strzygi, zombie i ... motyle. Naszym celebrytom w tym roku nie brakowało inwencji na halloweenowe przebrania. Które przebranie robi największe wrażenie?
 • Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Hanna Lis
  Amerykańska wokalistka Alicia Keys w ramach promowania naturalnego piękna kobiet zaczęła występować na scenie i czerwonych dywanach bez makijażu. Polskie gwiazdy nie są na razie tak odważne, by bez upiększenia pokazywać się podczas wystąpień publicznych, chętnie jednak wrzucają tego typu zdjęcia na Instagram. Oto słynne Polki w naturalnej odsłonie.
 • Maja Ostaszewska, Paulina i Agata Młynarskie na "czarnym proteście"
  W Warszawie, a także w większości polskich miast odbyły się wczoraj "czarne protesty" przeciwko projektowi ustawy całkowicie zakazującej aborcji w Polsce. W demonstracji wzięły udział tysiące kobiet, a wśród nich znane aktorki, piosenkarki i dziennikarki.
 • polskie gwiazdy na Halloween
  Amerykańskie święto Halloween zdobywa coraz większą popularność również w Polsce. Wiele gwiazd rodzimego show biznesu udało się na halloweenowe imprezy w bardziej lub mniej starannie przygotowanych przebraniach. Zobaczcie i oceńcie sami, czyj strój robi największe wrażenie.
 • Kuba Wojewódzki, Edyta Olszówka, Cezary Pazura
  W środę odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono wiosenną ofertę TVN. Gwiazdy stacji licznie zjawiły się na imprezie, promując swoje programy i seriale. Większość nie zapomniała także o zrobieniu selfie, którymi następnie pochwalili się na portalach społecznościowych.
 • Doda, Donatan, Joanna Krupa
  Choć są autorytetami dla wielu młodych ludzi i powinni świecić przykładem, celebrytom i artystom również zdarza się nie panować nad emocjami. Oto kilka przykładów show biznesowych bójek.
 • Joanna Liszowska, Kinga Rusin, Agnieszka Szulim
  Biznesmeni, producenci filmowi, znani dziennikarze, adwokaci i lekarze. Polskie gwiazdy nie wiążą się z przypadkowymi mężczyznami. Oto przedstawicielki show biznesu, które pokochały mężczyzn sukcesu.
 • Szulim, Woźniak-Starak, Rozenek, Karpiel-Bułecka, Krupińska, Baar
  Mijający rok w polskim show biznesie obfitował w nowe związki i romanse. Zobacz, którym gwiazdom przyniósł miłość  i szczęście. Czy te relacje mają szansę przetrwać i przerodzić się w poważne związki?
 • Agnieszka Szulim
  Agnieszka Szulim zmieniając pracodawcę z Telewizji Polskiej na TVN, zafundowała sobie błyskawiczny rozwój kariery. Obecnie prezenterka jest jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd show biznesu, a na swojej popularności zarabia krocie.