• Natalia Siwiec
  Natalia Siwiec od dawna zapowiadała w wywiadach, że wraz z mężem przymierzają się do powiększenia rodziny. Starania przyniosły efekt, bowiem celebrytka jest w ciąży. Jak podają media, to już piąty miesiąc.
 • Hanna Lis, Edyta Herbuś, Małgorzata Rozenek
  Na co dzień widzimy je w starannym makijażu i perfekcyjnie ułożonych fryzurach. A jak prezentują się bez takich upiększeń? Kilka polskich celebrytek miało odwagę zaprezentować się w zupełnie naturalnej odsłonie. Jak wam się podobają?
 • Małgorzata Rozenek, Kasia Cichopek, Omenaa Mensah
  O celebrytach w polskim show biznesie zwykło się mówić źle. Do bywalczyń salonów przylgnęła łatka pięknych, ale próżnych i głupich gwiazdeczek, które nie mają wiele do powiedzenia. Tymczasem wśród nich są takie, które mogą poszczycić się wyższym wykształceniem i tytułami naukowymi.
 • Natalia Siwiec, Ewa Wachowicz, Izabella Łukomska-Pyżalska
  Sezon wakacyjny w pełni, dlatego polskie gwiazdy chwalą się zdjęciami z urlopów. Bikini, letnie sukienki i opalone ciała, zobacz, która gwiazda prezentuje się najbardziej sexy tego lata.
 • Edyta Herbuś, Aneta Zając, Katarzyna Zielińska
  Na co dzień widzimy je w pełnym makijażu i ze starannie ułożonymi fryzurami. A jak wyglądają w naturalnej odsłonie? Oto gwiazdy, które odważyły się pokazać swoje zdjęcia bez makijażu. Która prezentuje się najpiękniej?
 • Ola Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Małgorzata Herde
  Relacje managerów z gwiazdami bywają trudne i wybuchowe. Jednak sytuacja, w której aż cztery celebrytki w jednym czasie rozstają się z ta samą agentką, zdarzyła się w polskim show biznesie po raz pierwszy.
 • Micaela Schaefer
  Micaela Schaefer łamie stereotypy i udowadnia, że Niemki to atrakcyjne kobiety. W przypadku tej niemieckiej gwiazdy erotycznej w parze z wyglądem idzie także talent. Micaela jest modelką, piosenkarką, prezenterką i DJ-ką, a do tego potrafi przyciągnąć uwagę mediów... Zobacz galerię!
 • Ewa Chodakowska
  Ewa Chodakowska nakłoniła Polki do fitnessu i błyskawicznie stała się gwiazdą, uznaną nawet za jedną z najbardziej wpływowych osób w Polsce. Czyżby popularność już uderzyła trenerce do głowy?
 • Agnieszka Szulim znana jest z tego, że nie boi się mówić, co myśli. W swoim programie "Na językach" prezenterka często drwi z rodzimych celebrytów, czym naraża się na ich nienawiść. Jak sama twierdzi jednak, zupełnie się tym nie przejmuje.
 • Britney Spears i Madonna
  Wyuzdane pozy, niesmaczne zachowania, namiętne pocałunki nie tylko z mężczyzną... Tak lansują się celebrytki podczas imprez, korzystając z obecności reporterów. Oto najgorętsze zdjęcia z gwiazdami na pierwszym planie.