• Miasteczko Twin Peaks 2
  Długo wyczekiwany przez fanów na całym świecie 2. sezon "Miasteczka Twin Peaks" zadebiutuje już w najbliższy poniedziałek, 22 maja, w HBO3 i HBO GO o godz. 3.00 nad ranem. W dniu premiery w HBO i HBO3 pokazane zostaną dwie pierwsze części. W serwisie internetowym HBO GO dostępne będą od razu cztery pierwsze części produkcji.
 • Pablopavo, czyli Paweł Sołtys
  O tym, co łączy słynną "Szaloną lokomotywę" z ostatnią płytą Pablopavo i Ludzików "Ladinolą", o tym, że bycie kibicem nie jest do końca poważne, ale i o tym, czym jest usunięcie Rotundy, czy warto angażować się w ruchy miejskie oraz o tym, co rosyjskiego warto poznać, rozmawiamy z Pawłem Sołtysem, znanym większości jako Pablopavo.
 • Biała księżniczka
  "Biała księżniczka" to widowiskowy serial historyczny opowiadający o skomplikowanej relacji, która łączyła Elżbietę York z mężem, Henrykiem VII – pierwszym Tudorem na tronie Anglii. Pierwszy odcinek produkcji pojawi się w serwisie HBO GO 17 kwietnia. Kolejne odcinki oglądać będzie można w każdy poniedziałek. Serial emitowany będzie na antenie HBO3 od 28 maja.
 • Guerilla
  Nowy serial Guerrilla to opowieść o parze czarnoskórych aktywistów, którzy walczą przeciwko niesprawiedliwości i uprzedzeniom rasowym w Londynie lat 70. Pierwszy odcinek produkcji zostanie udostępniony w serwisie HBO GO w piątek, 14 kwietnia.
 • Twin Peaks
  Cierpliwość fanów, którzy na kontynuację "Twin Peaks" czekali 26 lat niebawem zostanie nagrodzona. Premierowy odcinek nowej odsłony kultowego serialu zadebiutuje w HBO już 22 maja. Za kamerą ponownie staną David Lynch, a w obsadzie znalazły się nazwiska znane z pierwszego sezonu.
 • Detektyw
  Mamy dobre wieści dla fanów serialu "True Detective". Po dwóch latach spekulacji i niejednoznacznych komunikatów ze strony HBO, w końcu ruszyły prace nad 3. sezonem.
 • Wataha 2
  Telewizja HBO właśnie zakończyła realizację zdjęć do 2. sezonu "Watahy". Nowe odcinki pojawią się na antenie już jesienią. Mamy galerię zdjęć z kolejnej odsłony serialu, którego akcja toczy się w Bieszczadach.
 • Ed Sheeran
  W najbliższym sezonie serialu "Gra o Tron" zobaczymy niezwykłego gościa. W jednej z ról pojawi się wokalista Ed Sheeran.
 • Wielkie kłamstewka
  Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO oparty na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule oczami trzech kobiet opowiada o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach. W produkcji występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Premiera w HBO i w HBO GO w poniedziałek, 20 lutego o godz. 3.00 w nocy – równolegle z premierą amerykańską.
 • Tabu
  Nominowany do Oscara Tom Hardy wciela się w główną rolę w nowym serialu Tabu, którego polska premiera odbędzie się już w niedzielę, 8 stycznia w serwisie internetowym HBO GO. Serial został wyprodukowany dla stacji FX. Producentami serialu są Tom Hardy, Ridley Scott oraz Steven Knight, który jest również pomysłodawcą produkcji.