• Prezentacja najnowszego flagowca HTC
  Firma pokazała dziś swój tegoroczny sztandarowy smartfon. Wymienianie jego zalet podczas konferencji zajęło mniej więcej pół godziny, choć można go też podsumować w trzech punktach: jest ładny, świetnie wykonany i nieźle wyceniony.
 • HTC U11 Life
  Ładny, bezproblemowy, nie najgorzej wyceniony. HTC U11 Life ma sporo argumentów, by zawalczyć o serca i portfele klientów szukających telefonu ze średniej półki.
 • HTC U11
  Tym, czym ma się wyróżnić najnowsze dziecko Tajwańczyków jest reakcja na… uścisk. Dzięki specjalnym ramkom możemy np. włączyć aparat czy zrobić zdjęcia albo otworzyć konkretną aplikację. Telefon rozróżnia krótkie przyciśnięcie lub ściśnięcie i przytrzymanie.
 • HTC 10
  Stabilizacja obrazu we frontowej kamerce, długi czas pracy na baterii, doskonały procesor, świetny dźwięk, perfekcyjne wykonanie – zaprezentowany dziś flagowy model HTC 10 ma pomóc tajwańskiej firmie wyjść z kryzysu.
 • HTC One A9
  Elegancki, świetnie wykonany, odporny na zachlapania. HTC modelem One A9 pokazuje, że wciąż wie, jak robi się dobre smartfony. I że czasami mniej znaczy więcej.
 • HTC M9
  HTC M9 należy do kategorii flagowców. To takie telefony, które wszystko muszą mieć naj. Najnowszy procesor, najlepszy ekran, aparat, baterię, wykonanie. I najwyższą cenę. W tym ostatnim producenci osiągnęli już mistrzostwo. Z pozostałymi rzeczami bywa różnie.
 • HTC desire eye
  Szczery wygląd HTC nie oznacza, że firma postanowiła zrezygnować z rzeczy dla niej najważniejszej – z zysku. Zastanawiacie się teraz pewnie, dlaczego, skoro ten telefon jest taki fajny, nie znacie nikogo, kto go używa?
 • Targi MWC w Barcelonie
  Mobile World Congress to czas, w którym najwięksi producenci smartfonów przedstawiają swoje nowe modele. Przed wieczorną premierą Samsung Galaxy S6, swoje produkty pokazali przedstawiciele HTC. Tymczasem, choć chińsi koncern Huawei nowego smartfona nie zaprezentuje, to ma równie ciekawe wynalazki.
 • Sony Xperia Z Ultra
  W Polsce można już kupić zarówno Samsung Galaxy Note 4, jak i iPhone 6 Plus. To jednak nie są jedyne telefony z dużym ekranem. Są też znacznie tańsze propozycje innych producentów. Oto, jakie phablety warto kupić.
 • Co oznaczają wskaźniki morfologii krwi
  Badanie krwi uznawane jest za podstawowe. Nawet jeśli nic nam nie dolega, powinniśmy wykonywać je minimum raz na rok. Interpretację wyników warto zostawić lekarzowi. Zanim jednak do niego dotrzesz, możesz sam rozeznać się, czy dzieje się coś niepokojącego.