• Robert Kubica
  Robert Kubica, kierowca testowy i rezerwowy Williams, 31 lipca i 1 sierpnia weźmie udział w testach na węgierskim torze Hungaroring - poinformował zespół Formuły 1. W składzie angielskiej ekipy, obok Polaka, znajdzie się Brytyjczyk Oliver Rowland.
 • Robert Kubica
  We wtorek i środę Robert Kubica i Brytyjczyk Paul di Resta odbędą testy na węgierskim torze Hungaroring. Obaj kierowcy będą jeździli bolidem Formuły 1 teamu Williams z 2014 roku - wynika z nieoficjalnych informacji ujawnionych przez brytyjskie media. Od wyników tej próby może zależeć powrót Polaka do F1.
 • Robert Kubica
  Sześć lat temu, po wypadku na trasie rajdu Ronde di Andora, zastanawialiśmy się przez chwilę, czy on w ogóle żyje. Dziś zastanawiamy się nie CZY, ale KIEDY wróci do startów w Formule 1. Dziś też Robert Kubica testuje tegoroczny bolid Renault na węgierskim torze Hungaroring.
 • Ćwierć wieku słynnego toru. Tam debiutował Kubica
  "W zasięgu ręki znalazło się coś wydawałoby się nieosiągalnego" - wspomina budowę toru Hungaroring i pierwszy wyścig Formuły 1 węgierski dziennikarz Ondras Balint. W środę od tego wydarzenia minie ćwierć wieku.