• iphone 8
  Posiadacze sprzętu firmy Apple nie będą już z zazdrością patrzec na właścicieli komórek z Androidem, którzy nie muszą już nosć portfeli. Usługa Apple Pay, która pozwala płacić telefonem albo zegarkiem, jest już w Polsce, a skorzystać z niego mogą klienci ośmiu banków.
 • Claire Foy w horrorze "Unsane"
  Do sieci trafił zwiastun horroru „Unsane” w reżyserii Stevena Soderbergha, twórcy takich filmów jak trylogia „Ocean’s Eleven”, „Magic Mike”, „Dobry Niemiec” czy „Logan Lucky”.
 • iphone 8
  Komisja Europejska poinformowała w środę, że nałożyła 997 mln euro kary na Qualcomm, amerykańskiego producenta z branży telekomunikacyjnej i IT, za nadużywanie dominującej pozycji na rynku. Qualcomm płacił Apple, by być jego jedynym dostawcą układów scalonych.
 • iPhone 8
    Apple może mieć podobne problemy co Samsung. W mediach pojawiły się informacje o iPhone 8 Plus, w którym wybuchła bateria. Dostawcą miała być ta sama firma, która wcześniej wykonała wadliwe ogniwa energetyczne do Note 7.
 • Xiaomi
  Do tej pory Xiaomi łokciami rozpychało się na rynku smartfonów głównie w Azji: rodzimych Chinach i sąsiednich Indiach. Teraz przyszedł czas na Europę. Firma zapowiada ekspansję na naszym kontynencie, a wczoraj zaprezentowała broń, która ma jej w tym pomóc. Ta broń nazywa się Mi Mix 2. I może mieć duży zasięg rażenia.
 • Wicepremier Mateusz Morawiecki i Profesor Ekonomii Innowacji i Wartości Publicznych londyńskiego University College Mariana Mazzucato
  Wicepremier Mateusz Morawiecki podczas Kongresu Innowatorów podzielił się swoimi poglądami w kwestii wsparcia innowacji. Wystąpiła również Mariana Mazzucato, autorka książki "Przedsiębiorcze Państwo", którą premier bardzo poważa.
 • Kuloodporny iPhone 7
  Rosyjska firma Caviar zaprezentowała specjalny model iPhone’a 7. Jak zachwalają projektanci, kuloodporny telefon z obudową z tytanu może ocalić życie właściciela. Producent nie gwarantuje jednak, że po zatrzymaniu wymierzonej we właściciela kuli aparat będzie wciąż działał.
 • iPhone 6s i 6s Plus
  Większość ludzi, która zaktualizowała swe iPhone'y do iOS 10 nie miała żadnych problemów. Jest jednak grupa użytkowników telefonów z koncernu z Cupertino, na których po wgraniu lepszej wersji systemu, urządzenie weszło w tryb odzyskiwania danych. Jak sobie z tym poradzić?
 • Suzuki vitara
  Od chwili gdy iPhone zadebiutował na rynku w 2007 r., miałem każdą generację tego telefonu. I przez wszystkie te lata broniłem go przed antagonistami niczym rycerz pasowany osobiście przez Steve'a Jobsa. Często słyszałem, że produkty Apple’a to tak naprawdę dzieło speców od marketingu, a nie wybitnych wizjonerów i naukowców. Ja jednak twierdziłem, że jest inaczej. Że Apple wyznacza standardy i zawsze jest o krok przed konkurencją, która próbuje choćby liznąć jego wizjonerskie pięty.
 • iPhone 6 i iPhone 6 Plus
  FBI udało się złamać zabezpieczenia i uzyskać dostęp do danych zawartych w telefonie zamachowca z San Bernardino - poinformowały w poniedziałek władze USA.