• Sypialnia
  Najbliższe tygodnie to nie tylko sezon upragnionych urlopów, ale również czas, który sprzyja wykonywaniu wszelkich prac remontowych. Chętnie organizujemy przestrzeń w ogrodach, na tarasach, ale i wewnątrz naszych domów. Jak wykorzystać letnie inspiracje i zaaranżować przestrzeń sypialni w myśl nowoczesnego minimalizmu w wakacyjnej odsłonie?
 • Domek letniskowy
  Małgorzata Krzanowska i Grzegorz Waligóra to właściciele domu letniskowego. Jak go urządzili? Odwiedziła ich dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska.
 • kuchnia
  Modne zaczynają być wnętrza ciemne, a to oznacza, że powoli mija etap fascynacji jasnymi skandynawskimi kuchniami z drewnianym blatem. Designerzy idą też teraz we wzory oraz duże kontrasty i mocne kolory, zauważają eksperci od urządzania wnętrz. Jakie rozwiązania proponują? Czego radzą w kuchni unikać? Co jest teraz jeszcze na topie?
 • Taras
  Stylistki Westwing przedstawiają trzy style inspirowane popularnymi destynacjami wakacyjnymi. Skorzystaj z ich rad i udaj się w niezapomnianą podróż bez wychodzenia z domu.
 • Balkon
  W miejskiej dżungli, z dala od sielskich domów z obrzeży metropolii, na wiele sposobów szukamy kontaktu z przyrodą i świeżym powietrzem. Miłośnicy prac ogrodowych, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum, wybierają dla siebie nieruchomości z balkonem. Ten mały substytut ogrodu pozwala na realizacje swoich pasji. Jednak zanim wypełnimy balkon ukwieconymi donicami, warto zastanowić się, jakimi wykończyć go materiałami, aby służył nam w niezmienionej formie przez długie lata.
 • mieszkanie
  Coraz częściej współczesne budownictwo oferuje swoim klientom opcję loftów. Nie wszystkie one wpisują się w ramy definicji tego terminu.
 • Kuchnia
  Domy, w których kuchnia stanowiła osobne pomieszczenie, już od dawna nie są w trendzie. W nowoczesnych projektach architektonicznych królują otwarte przestrzenie, a poszczególne pokoje wydzielane są za pomocą stref. Jednym z elementów pozwalających odizolować kuchnię od salonu, a jednocześnie połączyć oba te wnętrza jest wyspa kuchenna. Dlaczego warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie?
 • Biuro
  Łóżko z baldachimem, sala do air jogi, przestrzeń kinowa, laboratorium szybkich idei i wyciszone wnęki do rozmów telefonicznych. Brzmi jak opis miejsca pracy? A jednak. I to stworzonego w Polsce.
 • Odpicowane mieszkanie
  Mieszkanie Malwiny Paulukiewicz-Gierlak i Roberta Gierlaka to królestwo kolorów. "One mi zawsze towarzyszyły. Jesteśmy bardzo sentymentalni, z każdym przedmiotem wiąże się dłuższa historia" - powiedziała Malwina. Gdzie szuka inspiracji?
 • 1
  Krzysztof Gojdź kupił przestronne mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu w Miami na Florydzie.