• Kuchnia
  Kuchnia to serce domu, w którym toczy się życie rodzinne oraz miejsce, gdzie przyrządzane są posiłki dla bliskich i gości. Dobierając odpowiednie kolory możemy się w niej zrelaksować lub dodać sobie energii. Chcesz jeść mniej – użyj niebieskiego koloru. Chcesz zachęcić niejadka do jedzenia – wybierz pomarańczowy.
 • Mieszkanie
  Coraz większym zainteresowaniem na rynku deweloperskim cieszą się mieszkania w standardzie wykończenia "pod klucz" i to nie tylko wśród inwestorów, którzy od razu je wynajmują. Na co szczególnie zwrócić uwagę, aby oprócz wyboru samego mieszkania, także jego wyposażenie było w pełni dostosowane do naszych potrzeb? A cena nie przyprawiała o zawrót głowy?
 • Mieszkanie
  Aplikację, dzięki której nie wychodząc z domu można będzie wirtualnie umeblować sobie mieszkanie, stworzyli studenci informatyki Politechniki Łódzkiej. Aplikacja wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości.
 • Dworek w Lubuskiem
  Krzysztof Radkizwicz i Elwira Woźniakowska są właścicielami i mieszkańcami starego dworu w Lubuskiem z 300-letnią historią, otoczonego hektarowym parkiem. W "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli oni o historii swojego domu i pokazali, w jakim stylu urządzili jego wnętrza.
 • Dom
  Wykończenie oraz aranżacja balkonu czy tarasu nie jest łatwym zadaniem. Już na etapie planowania remontu lub budowy stajemy przed niemałym dylematem – wyborem  odpowiednich płytek. Te przeznaczone na zewnątrz muszą spełniać kilka określonych wymagań, które zapewnią nam komfort i bezpieczeństwo.
 • mieszkanie, przeprowadzka
  Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Katarzynę Przydrygę i jej mamę Alicję Przydrygę. Jak urządziły swoje wspólne mieszkanie? "To, gdzie mieszkamy, to przedłużenie naszego wnętrza" - powiedziała mama Katarzyny. Czym inspirowały się podczas dobierania mebli? Jak urządzony jest pokój dziecięcy?
 • Styl leśny
  Bogusia i Mariusz Bochenek to właściciele domu pod Rzeszowem, w którym mieszkają z trzema córkami: Natalią, Magdą i Nelą. We wnętrzu znajdują się tylko ręcznie robione meble z naturalnego drewna. Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" postanowiła zobaczyć na własne oczy leśny dom. - To jest przeniesienie lasu do domu - powiedziała Bochenek. Kto zaprojektował taki wystrój? O wnętrzarskich trendach powiedziała w studiu programu ekspertka urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska. Jak dbać o drewniane meble?
 • Mieszkanie
  Jakimi elementami wystroju sprawisz, że wnętrze będzie wyglądać na bardziej dostojne i eleganckie? Ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska wyjaśnia. 
 • Kuchnia
  Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła mieszkanie o nietypowym kształcie, którego właścicielką jest Kinga Karpati. Jak urządziła wnętrza? "Nie może być idealnie" - podkreśliła. Jaka historia jest związana z kamienicą, w której mieszka Karpati?
 • Mieszkanie
  Ekspertka od urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska wyjaśnia, jak urządzić w domu kącik do relaksu. Jakie meble i akcesoria zaproponowała?