• Małgorzata Tomaszewska – Słomina
  Jej tata, Jan Tomaszewski, to słynny bramkarz reprezentacji Kazimierza Górskiego, który zatrzymał Anglię w pamiętnym meczu na Wembley w 1973 roku. Ona przed tygodniem zadebiutowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" i oczarowała Iwonę Pavlović.Poznajcie Małgorzatę Tomaszewską-Słominę.
 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina
  Małgorzata Tomaszewska-Słomina, córka piłkarza Jana Tomaszewskiego i mistrzyni Polski w tenisie stołowym, Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej, nie poszła w ślady rodziców… Piękna pogodynka realizuje się na antenie Polsatu. Niebawem zobaczymy ją w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”.
 • FIFA
  Sprawiedliwości stało się zadość - tak były bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski komentuje dymisję Seppa Blattera ze stanowiska przewodniczącego FIFA. Szwajcar ustąpił cztery dni po wyborze na piątą z rzędu kadencję.
 • Jan Tomaszewski
  To dopiero początek afery, będą kolejni zatrzymani. Tak sprawę aresztowań komentuje poseł i były piłkarz Jan Tomaszewski.
 • Jarosław Kaczyński, Mariusz Błaszczak
  Jarosław Kaczyński ma obsadzać w europarlamencie podległe mu stanowiska. W ten sposób, jak podaje "Newsweek", pracę znaleźli m.in.: syn sekretarki, córka kuzyna i syn wiceprezesa.
 • Mariusz Błaszczak i Andrzej Smirnow
  Były poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Smirnow wstąpił do PiS. Andrzej Smirnow nie dostał się do Sejmu w ostatnich wyborach, ale w czerwcu ubiegłego roku przejął mandat po Dariuszu Rosatim, który został europosłem.
 • mem / Hipsterski maoizm
  Jak John Godson stał się polskim rolnikiem, dlaczego Wałęsa nie startuje w wyborach prezydenckich, co Balcerowicz chce zgotować Ukrainie i kiedy Kaczyński wstąpi do PO? Zobacz najlepsze memy tygodnia.
 • "Moim życiowym celem jest prowadzenie reprezentacji narodowej, a czy tak się stanie, czas pokaże" (lipiec 2009 r.)
  Jan Tomaszewski to prawdziwa kopalnia mocnych cytatów i kontrowersyjnych stwierdzeń. Co ciekawe, o ile jeszcze nie tak dawno nie szczędził ostrych słów pod adresem Donalda Tuska i rządu PO-PSL, tak teraz rozpływa się w zachwytach nad Ewą Kopacz. Czy ta nagła zmiana poglądów może mieć związek z przyjęciem wyrzuconego z Prawa i Sprawiedliwości posła do Platformy Obywatelskiej? Oto, co były bramkarz reprezentacji, która w 1973 roku zatrzymała Anglików na Wembley, jeszcze niedawno miał do powiedzenia.
 • Joachim Brudziński
  Joachim Brudziński nie oszczędza swych byłych partyjnych kolegów, którzy przeszli do Platformy. Jego zdaniem, nic bardziej żałosnego nie ma od polityków, którzy najpierw ostro krytykowali PO, a teraz się "przymilają".
 • Jan Tomaszewski w sejmowych ławach
  Jan Tomaszewski, były poseł PiS w programie Moniki Olejnik dowiedział się, że władze PO pozwoliły mu dołączyć do klubu Platformy Obywatelskiej. Przy tej okazji pochwalił premier Ewę Kopacz. Monika Olejnik pytała go jednak nie tylko o politykę...