• "Kronika opętania" teraz na DVD
  Jakieś dziesięć lat temu w serwisie aukcyjnym eBay pojawiła się wyjątkowa oferta – chętni mogli licytować drewnianą skrzyneczkę, w której miał znajdować się dybuk...
 • "Kronika" to tylko szeregowa historyjka o opętaniu
  Kolejna internetowa ciekawostka odciska swoje piętno na kulturze popularnej.
 • Kyra Sedgwick i Natasha Calis w filmie "Kronika opętania"
  Niskobudżetowy horror "Kronika opętania" za oceanem okazał się sensacją – dzieło w reżyserii Ole Bornedala przez dwa tygodnie trzymało się mocno na pierwszym miejscu amerykańskiego box office'u. Nieoczekiwany przebój, o którym krytycy nie piszą najlepiej, wejdzie do polskich kin już 5 października. Na własne oczy można się więc będzie przekonać, o co tyle zamieszania?
 • "Kronika opętania" – nowy numer jeden amerykańskiego box office'u
  "Kronika opętania" to niskobudżetowy horror, który zawojował kina za oceanem. Dzieło w reżyserii Ole Bornedala zarobiło przez weekend 17,7 miliona dolarów, czyli prawie dwa razy więcej niż tak głośne produkcje, jak "Gangster" czy nowi "Niezniszczalni".
 • Amerykanie zafascynowani "Kroniką opętania"
  "Kronika opętania" to nowy numer jeden amerykańskiego box office'u.
 • Miasto cudów
  Nowy serial "Miasto cudów" będzie miał premierę 7 kwietnia w HBO GO. Produkcja z udziałem Olgi Kurylenko i Jeffreya Deana Morgana rozgrywa się w barwnym środowisku gangsterów, hotelarzy i artystów w Miami Beach pod koniec lat 50-tych. Kolejne premierowe odcinki będą się pojawiały w serwisie HBO GO co tydzień.