• Nasser Al-Khelaifi
  Szwajcarska prokuratura wszczęła postępowanie karne przeciwko prezydentowi klubu Paris Saint-Germain Nasserowi Al-Khelaifiemu i byłemu sekretarzowi generalnemu FIFA Jerome'owi Valcke. Są podejrzani o korupcję przy sprzedaży praw do transmisji meczów mundialu.
 • Jerome Valcke
  Jerome Valcke nie jest już sekretarzem generalnym FIFA (Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej). Komitet ds. Nagłych odwołał Francuza ze stanowiska 9 stycznia, a decyzję (bez podania przyczyn) opublikowano w środę w oświadczeniu federacji. Jego obowiązki przejmie Markus Kattner
 • Sekretarz generalny FIFA Jerome Valcke
  Międzynarodowa Rada Piłkarska (International Football Association Board), zajmująca się tworzeniem i nowelizacją przepisów gry, zezwoliła w czwartek na wprowadzenie technologii "goal-line", która pozwoli lepiej ocenić, czy piłka przekroczyła linię bramkową.
 • Jerome Valcke (w środku)
  Brazylia, gospodarz mistrzostw świata w 2014 roku, ma problemy nie tylko z budową stadionów i lotnisk. Sekretarz generalny FIFA Jerome Valcke wezwał władze państwa do zmian w prawie, które umożliwią piłkarskiej centrali odpowiednie funkcjonowanie w kraju kawy.