• Jolanta Pieńkowska
  Od kilku dni w Sieci pojawiają się liczne publikacje poświęcone rzekomo "nowej" twarzy 52-letniej Jolanty Pieńkowskiej. Wybuch tych emocji i lawinę komentarzy spowodowały zdjęcia promujące program prowadzony przez dziennikarkę na kanale TVN24 BIS. Faktycznie, porównując to, jak wygląda na nich Pieńkowska z jej fotografiami sprzed kilkunastu lat, trudno nie zauważyć różnicy. Twórcom artykułów umknął jednak jeden ważny szczegół: mocno wyretuszowane zdjęcia wcale nie są nowe. Stacja promowała nimi program zeszłej wiosny - konkretnie w kwietniu 2016 r. Odgrzewany kotlet...?
 • Jolanta Pieńkowska
  Jolanta Pieńkowska budzi skrajne emocje. Jedni chwalą ją za profesjonalizm, inni wręcz przeciwnie, zarzucają, że niewiele ma do powiedzenia, choć stara się uchodzić za ekspertkę w wielu dziedzinach. Ostatnio dziennikarka naraziła się na krytykę kolegi z własnej stacji.
 • Jolanta Pieńkowska
  Portale powinny reagować na powiadomienia, które jedynie ogólnie informują o naruszeniu dóbr osobistych, nie wskazując konkretnych komentarzy. I decydować o ich usuwaniu. Taki wyrok zapadł przed sądem rozpatrującym pozew prezenterki telewizyjnej Jolanty Pieńkowskiej.
 • Joanna Liszowska, Magdalena Mielcarz i Joanna Krupa
  Każda z pań, których zdjęcia przedstawiamy w tej galerii, mogłaby z dnia na dzień zrezygnować z aktywności zawodowej i nie musiałaby martwić się o to, za co przeżyje kolejny miesiąc. Żadna nie zamierza jednak tego robić - to się chwali!
 • Jolanta Pieńkowska, Kinga Rusin
  Jolanta Pieńkowska po latach prowadzenia śniadaniowej audycji "Dzień Dobry TVN" przeszła do kanału TVN24 Biznes i Świat, gdzie prowadzi publicystyczny program "Świat". Zdaniem Kingi Rusin, tej zmiany nie można nazwać awansem.
 • Jolanta Pieńkowska
  Jolanta Pieńkowska po 8 latach postanowiła pożegnać się z programem "Dzień Dobry TVN". Czy jej decyzja była spowodowana brakiem sympatii ze strony widzów? Edward Miszczak zaprzecza tym plotkom.
 • Jolanta Pieńkowska w "Dzień Dobry TVN"
  Kiedy Jolanta Pieńkowska ogłosiła swoje odejście z "Dzień Dobry TVN" w mediach pojawiły się spekulacje na temat kandydatek na jej następczynię. Stacja TVN zaskoczyła jednak wszystkich i postawiła na nazwisko, które w ogóle nie pojawiało się w tych typowaniach. Nową prezenterką śniadaniowej audycji została Anna Kalczyńska.
 • Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki
  Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki to najbardziej znane polskie małżeństwo świata biznesu i mediów. Znana prezenterka wzięła ślub z dala od kamer i reporterskich aparatów, nie komentując wydarzenia. Kim jest partner Jolanty Pieńkowskiej?
 • Jolanta Pieńkowska, profesor Bogdan Chazan
  Profesor Bogdan Chazan, o którym w mediach zrobiło się głośno po tym, jak odmówił aborcji kobiecie, której dziecko ma poważne wady genetyczne, był ostatnio gościem programu "Dzień dobry TVN".
 • Jolanta Pieńkowska, Małgorzata Rozenek
  Jolanta Pieńkowska jako gospodyni "Dzień Dobry TVN", potrafi być szydercza wobec swoich rozmówców. Tym razem jednak, prezenterka pokusiła się o drobną złośliwość, wygłoszoną nie oko w oko, a za plecami Małgorzaty Rozenek.