• Katarzyna Cichopek
  Prywatnie Katarzyna Cichopek jest szczęśliwą mamą 9-letniego Adasia i 5-letniej Helenki. Aktorka podkreśla, że jej dzieci rosną jak na drożdżach, a etap pieluch ma już za sobą. Teraz pociechy są wręcz partnerami do rozmów i wspólnych aktywności na świeżym powietrzu. Powoli wykazują też swoje zainteresowania.
 • Katarzyna Cichopek
  Katarzyna Cichopek nie lubi stylizacji opartych wyłącznie na ubraniach luksusowych marek. Widywała tak ubrane kobiety i uznała to za tandetne. Aktorka jest zwolenniczką łączenia marek premium i sieciówek. Uważa też, że w kreowaniu wizerunku poprzez strój najważniejsze jest bycie wiernym samemu sobie.
 • Katarzyna Cichopek
  Magazyn "Twój Puls" miał być dla Katarzyny Cichopek szansą na odbudowanie telewizyjnej kariery. Niestety okazało się, że po zaledwie jednym sezonie, program został zdjęty z anteny.
 • Katarzyna Cichopek
  Choć wydawać by się mogło, że Katarzyna Cichopek jest jedną z tych celebrytek, które dzięki ciąży rozkręciły swoje kariery, ona sama twierdzi, że stało się wręcz odwrotnie.
 • Katarzyna Cichopek, Michał Wiśniewski, Cezary Pazura
  W ostatnich dniach dużo pisało się na temat finansowej porażki, jaką poniosła producencka spółka Cezarego Pazury. Aktor nie jest jednak jedynym przedstawicielem świata show biznesu, który odniósł straty przez nieudany interes. Zobacz, komu jeszcze powinęła się noga w biznesie.
 • Katarzyna Cichopek
  Katarzyna Cichopek straciła program "Sexy Mama" w Polsat Cafe, jednak nie narzeka na brak pracy. Celebrytka właśnie została współprowadzącą nowego pasma lifestylowego w Telewizji Puls.
 • Katarzyna Cichopek
  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przyznali ostatnio, że mają na swoim koncie kilka nieudanych biznesów. Jeden z tabloidów pokusił się o wyliczenie, ile celebrycka para mogła stracić pieniędzy. Podana kwota szokuje.
 • Katarzyna Cichopek
  O problemach finansowych Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, media rozpisują się od dłuższego czasu. Celebrytka i jej mąż w końcu sami postanowili odnieść się do tych informacji i przyznali, że mają na koncie kilka nieudanych inwestycji.
 • Jan Englert, Katarzyna Cichopek
  Katarzynę Cichopek czeka niebawem poważny sprawdzian jej aktorskich umiejętności. Celebrytka otrzymała bowiem rolę w swoim pierwszym filmie kinowym. Jan Englert przewiduje, że gwiazda "M jak miłość" poradzi sobie na planie, z pewnością jednak nie dałaby sobie rady w teatrze.
 • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek
  Kasia Cichopek i Anna Mucha niegdyś uważane były za przyjaciółki, następnie ich relacje uległy sporemu ochłodzeniu, teraz zaś obie gwiazdy "M jak miłość" znów mają ze sobą bliski kontakt. Dla Muchy, Cichopek jest wręcz autorytetem.