• Justin Timberlake i Kate Winslet w filmie "Na karuzeli życia". Reżyseria: Woody Allen; polska premiera 1 grudnia 2017
  Woody Allen od dawna słynie z umiejętnego łączenia wzniosłości i trywialności. Słynny reżyser potwierdza tę reputację także w najnowszym filmie, pochopnie odrzuconym przez amerykańską krytykę "Na karuzeli życia". Choć twórcy "Zelig" udało się utrzymać na ekranie tempo wydarzeń rodem ze swych najlepszych komedii, tym razem podczas seansu nie będzie nam do śmiechu. "Na karuzeli…" – swoista kronika zmarnowanych szans i nietrafionych uczuciowych wyborów – stanowi bodaj najbardziej przejmujący film Allena od czasu słynnego "Blue Jasmine".
 • "Na karuzeli życia" w kinch od 1 grudnia
  Kate Winslet, Justin Timberlake, ale także James Belushi oraz Juno Temple zagrali w najnowszym filmie Woody Allena "Na karuzeli życia". Obraz na ekranach polskich kin 1 grudnia. Już dziś można u nas zobaczyć galerię zdjęć z obrazu.
 • Justin Timberlake i Kate Winslet w filmie "Na karuzeli życia". Reżyseria: Woody Allen; polska premiera 1 grudnia 2017
  Woody Allen zawsze przyciąga do kin setki tysięcy miłośników filmu. Dokładnie 1 grudnia polską premierę ma obraz "Na karuzeli życia" - gwiazdorska obsada gwarantowana.
 • Kate Winslet oraz Edward Norton w filmie "Ukryte Piękno". Premiera 25 grudnia 2016. fot. materiały prasowe
  Reżyserem filmu jest David Frankel. Poruszająca historia wkroczy do kin pierwszego dnia świąt - 25 grudnia 2016
 • Penelope Cruz
  Anastazja Ignatowa, profesor teorii polityki z Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego im. Łomonosowa, jako gość specjalny wystąpi na karkach Kalendarza Pirelli 2017. Blond piękność z Rosji pozowała do zdjęć z takimi gwiazdami jak Uma Thurman, Nicole Kidman, Penelope Cruz, Julianne Moore czy Kate Winslet.
 • Kate Winslet i Liam Hemsworth w filmie "Projektantka"
  "Projektantka" Jocelyn Moorhouse to iście wybuchowa kombinacja ekscentrycznej fabuły opowiadanej w kanonicznym, akademickim stylu.
 • Meryl Streep
  Na wielkich galach, w sukniach znanych projektantów świecą blaskiem hollywoodzkich gwiazd. Ale tylko wtedy. Na co dzień słynne panie noszą ciężkie siaty z zakupami, gotują obiadki, wychowują dzieci. Bo można być piękną, sławną i bogatą w Fabryce Snów i... mieć to w nosie, wiodąc życie całkiem zwyczajne.
 • Blond następczynie Marilyn: Michelle Williams
  Mężczyźni wolą blondynki i wiadomo to już od czasów Marilyn Monroe. MM oczywiście pozostanie najsłynniejszą jasnowłosą gwiazdą w historii kina (tak, jak "Najbardziej seksowną kobietą XX wieku" wg magazynu "People" czy "Najgorętszą kobietą wszech czasów" – ten tytuł przyznał jej magazyn "Men's Health"). Ma jednak godne następstwo. Oto najwspanialsze blond piękności współczesnego filmu (w naszym rankingu jak najbardziej subiektywnym).
 • Kate Winslet w reklamie zegarków Longines DolceVita
  Od dnia premiery kolekcja Longines DolceVita stanowiła deklarację współczesnej elegancji w stylu Longines. Inspiracją dla tej linii czasomierzy jest „Dolce Vita” - kult przyjemności i luksusu w życiu. Dziś, marka pisze nowy rozdział w historii słynnej kolekcji: prezentuje jej unikalną interpretację o wygładzonych liniach. Nowe modele z pewnością spodobają się kobietom, których wyjątkowy czar jest sposobem na życie. W kampanii reklamowej wzięła udział Kate Winslet, która na zdjęciu wygląda nieskazitelnie.
 • Najwięksi przegrani Oscarów 2016: Kate Winslet
  Zwycięstwo Leonarda DiCaprio pewnie zmartwiło twórców memów, których ulubieńcem był od dobrych kilku lat. Na szczęście (dla internautów, bo nie samych zainteresowanych) niedzielną galę z kwitkiem opuściło kilku innych faworytów, którzy idealne nadają się na nowych bohaterów sieciowych żartów. Komu sprzątnięto statuetkę sprzed nosa? Kto znalazł się w cieniu tegorocznych laureatów? Oto najwięksi przegrani Oscarów 2016.