• Kia Sorento
  Kia Sorento trafiła na stół chirurgiczny. Po kilku cięciach specjalistów nowa odsłona największego SUV-a koreańskiej marki w Europie nabrała szlachetnych rysów. Auto odmłodniało. Ale najważniejsze nowości kryją się pod karoserią.
 • Kia sorento
  Kia osiem lat temu zainwestowała w budowę nowej fabryki a teraz odcina kupony. Okazuje się, że właśnie z taśmy produkcyjnej zjechało milionowe sorento.
 • Kia telluride
  Kia na wysokich obrotach. Koreański producent ujawnił nowego SUV-a, który jest jeszcze większy niż znane polskim kierowcom sorento...
 • Łukasz Bąk
  W tym miejscu piszę zazwyczaj o zwierzętach, sprzęcie AGD, moich dzieciach, cudzych żonach, chorobach wenerycznych, piciu i dopiero gdzieś w ostatnim akapicie pojawia się samochód. Jedynym tematem, którego nie dotykam, jest polityka – unikam jej jak nielegalny imigrant kontroli paszportowej. Dziś jednak zrobię wyjątek.
 • Kia sorento
  Koreańska marka z Kopciuszka zmienia się w drapieżnika. Dowodem na to jest NOWA kia sorento - najnowszy SUV, który właśnie wjechał do Polski. Na pokład zabiera siedem osób, a napęd 4x4 jest już w najtańszej odmianie. Znamy jego ceny i wyposażenie. Zobacz, czym nowość nęci kierowców nad Wisłą i jak wygląda nowy problem niemieckich koncernów. A jeszcze niedawno szydzono z samochodów tego producenta.  
 • Ford mondeo
  Specjaliści z Euro NCAP ogłosili najnowsze wyniki testów zderzeniowych. Niszczącym próbom poddali samochody, które przed chwilą zadebiutowały na rynku.
 • Kia sorento
  Koreańska marka z Kopciuszka zmienia się w drapieżnika. Dowodem na to jest NOWA kia sorento - najnowszy SUV, który trafi do Polski. A jeszcze niedawno szydzono z samochodów tego producenta. Zobacz, jak wygląda nowy problem niemieckich koncernów.
 • Kia sorento
  Napęd na cztery koła, niemal 5 metrów długości i siedem miejsc na pokładzie. Kia ujawniła nowy model - to trzecia generacja sorento. Zobacz, jak wygląda nowy problem niemieckich koncernów. A jeszcze niedawno szydzono z samochodów koreańskiej marki.
 • Kia sorento
  Kia ogłasza, że ma gotowy nowy model auta - w dodatku przestronny, bogato wyposażony i z napędem na cztery koła! A jeszcze niedawno szydzono z samochodów koreańskiej marki. Oto nowa kia sportage - także od środka. Zobacz pierwsze foto...
 • Kia sorento
  Kia sorento to największy SUV tej koreańskiej marki dostępny na rynku europejskim. Po pięciu latach produkcji koncern doszedł do wniosku, że czas na zupełnie NOWY model. Oto jak będzie wyglądać sorento trzeciej generacji - zobacz wideo i zdjęcia.