• Wpadki celebrytek
  Mimo że ich publiczne wystąpienia starannie przygotowuje sztab ludzi, pewnych sytuacji nie sposób przewidzieć... Oto największe wpadki gwiazd, o których informowały media. Zobacz koniecznie!
 • Gwiazdy najczęściej wyszukiwane w internecie
  Dziś miarą popularności gwiazdy nie jest już ilość sprzedanych płyt, biletów na koncerty, czy tłumy na premierach. Obecnie bardziej liczy się to, komu udało się zawojować internet. Oto ranking gwiazd, których nazwiska są najczęściej wyszukiwane w sieci.
 • 1. Jennifer Lopez
  Jak co roku miesięcznik "Forbes" przygotował ranking stu najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu. Pierwszą dziesiątkę wyraźnie zdominowały gwiazdy wywodzące się z branży muzycznej – trafiło do niej aż sześcioro wokalistów. Tegoroczne zestawienie otwiera Jennifer Lopez. Na podium znaleźli się również: Oprah Winfrey i Justin Bieber.
 • Tori Spelling, Paris Hilton i Katy Perry
  Hollywoodzkie gwiazdy i celebryci także obchodzą Święta Wielkiej Nocy. Jedni zasiadają do wielkanocnych posiłków, inni urządzają świąteczne zabawy. Kolorowe pisanki, żółte kurczaczki, czekoladowe zajączki i baranki - tego nie może zabraknąć w ich domach.