• Kim Kardashian i Kanye West
  Amerykańska celebrytka Kim Kardashian została w nocy z niedzieli na poniedziałek obrabowana przez uzbrojonych mężczyzn w paryskiej luksusowej posiadłości. Kilku przebranych za policjantów napastników, grożąc kobiecie bronią, ukradło jej biżuterię wartą kilka milionów dolarów.
 • Wpadki celebrytek
  Mimo że ich publiczne wystąpienia starannie przygotowuje sztab ludzi, pewnych sytuacji nie sposób przewidzieć... Oto największe wpadki gwiazd, o których informowały media. Zobacz koniecznie!
 • Kim Kardashian
  Jak na najpopularniejszą celebrytkę świata przystało, Kim Kardashian nie ma przed fanami nic do ukrycia. Postanowiła nawet udowodnić im, że jej ciąża jest jak najbardziej prawdziwa. Zrobiła to za pomocą metody, w której prawdziwą mistrzynią.
 • Kim Kardashian i Kanye West
  Kim Kardashian, po dwóch latach bezowocnych starań, po raz drugi zaszła w ciążę. Celebrytka potwierdziła, że razem z mężem, Kanye Westem spodziewają się kolejnej pociechy.
 • Anja Rubik, Kim Kardashian
  Anja Rubik odniosła większy sukces za granicą, niż we własnym kraju. Jako jedna z najlepiej zarabiających modelek, może pochwalić się także światowymi znajomościami. Okazuje się, że do grona jej znajomych należą Kanye West i Kim Kardashian.
 • Kim Kardashian
  Kim Kardashian, królowa amerykańskich celebrytek, w dbałości o swój wygląd przekracza kolejne granice absurdu. Właśnie zdradziła bowiem, że stara się nie uśmiechać zbyt często, by nie mieć zmarszczek na twarzy.
 • Kim Kardashian
  Po dłużej, spowodowanej ciążą, przerwie, popularna amerykańska celebrytka kontynuuje karierę kontrowersyjnej gwiazdy erotycznego biznesu. Najnowsze zdjęcia pośladków Kim Kardashian trafiły na okładkę magazynu „Paper”. Zobacz galerię!
 • Kim Kardashian w serialu "2 broke girls"
  Kim Kardashian, najpopularniejsza i najbardziej znienawidzona celebrytka świata, po raz kolejny spróbowała swoich sił na małym ekranie. Jak poradziła sobie w serialu "2 broke girls"?
 • Nabilla Benattia
  Francuski onieśmielają urodą, kobiecością i temperamentem w sypialni... Uosobieniem tych cech jest Nabilla Benattia, gwiazda reality show, nazywana francuską Kim Kardashian. Celebrytka słynie z obfitego biustu i bliskich ideałowi wymiarów. Zobacz galerię!
 • Amerykańska celebrytka Kim Kardashian prowadzi bardzo luksusowe życie, nic więc dziwnego, że również jej urodziny nie mogą być zwyczajne. Jej ukochany, raper Kanye West planuje z tej okazji bardzo ekskluzywne i wytworne przyjęcie. Pieniądze nie mają znaczenia, ma być niesamowicie i ekstrawagancko. Wszystko kosztować będzie około...miliona dolarów .