• Były mąż ujawni sekstaśmę Jennifer Lopez?
  Sekstaśmy gwiazdom kariery rujnowały, bądź przeciwnie – nadawały im rozpędu. Znanej na całym świecie Jennifer Lopez taka promocja nie jest do niczego potrzebna, ale może mieć problem z powstrzymaniem publikacji erotycznego filmiku sprzed lat.
 • Letnie stylizacje inspirowane gwiazdami
  Perfekcyjny makijaż, starannie ułożone włosy, idealnie dobrane ubrania i dodatki to cechy charakterystyczne znanych i sławnych. Za ich wygląd odpowiada sztab stylistów, ale nie potrzeba wiele, by wyglądać tak jak one. Wystarczy dobrze skompletowany zestaw ubrań i codzienne zabiegi upiększające.
 • Gwiazdy najczęściej wyszukiwane w internecie
  Dziś miarą popularności gwiazdy nie jest już ilość sprzedanych płyt, biletów na koncerty, czy tłumy na premierach. Obecnie bardziej liczy się to, komu udało się zawojować internet. Oto ranking gwiazd, których nazwiska są najczęściej wyszukiwane w sieci.
 • 1. Jennifer Lopez
  Jak co roku miesięcznik "Forbes" przygotował ranking stu najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu. Pierwszą dziesiątkę wyraźnie zdominowały gwiazdy wywodzące się z branży muzycznej – trafiło do niej aż sześcioro wokalistów. Tegoroczne zestawienie otwiera Jennifer Lopez. Na podium znaleźli się również: Oprah Winfrey i Justin Bieber.
 • Mariana Camila Davalos
  Według 27 % Polaków pupa jest najpiękniejszą, a zdaniem angielskich seksuologów najczęściej obserwowaną przez mężczyzn częścią kobiecego ciała. Epoka wychudzonych modelek zdaje się kończyć, a coraz więcej mężczyzn przyznaje, że lubi obfite kształty... także u modelek.
 • Beyonce
  W dobie kultu modelek i gloryfikacji nienaturalnie szczupłej sylwetki, one udowadniają, że kobiece krągłości mogą być seksowne. Beyonce, Jennifer Lopez czy Rihanna to gwiazdy, które z krągłych pośladków uczyniły swój znak rozpoznawczy i obiekt westchnień męskiej części publiczności. Czy duża pupa może być atrakcyjna? Zobacz zdjęcia celebrytek, które są dumne ze swoich obfitych kształtów.