• Piękna kobieta
  Salma Hayek, Eva Longoria, Victoria Beckham, Khloé Kardashian - to gwiazdy, które otwarcie przyznają się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Dowiedz się, na czym polega tajemnica ich wyglądu. Bądź piękna tak jak one!
 • Kim Kardashian
  Jeśli myślicie, że już żadna kreacja "w jej wykonaniu" Was nie zaskoczy, koniecznie musicie zobaczyć to, w czym właścicielka najsłynniejszej pupy świata pojawiła się na jednej z imprez promocyjnych w Australii. Czy Wy też się zastanawiacie, jak ona się w tym porusza i jak to zakładała...?
 • Ciążowe kształty Kim Kardashian
  W tym, że kobieta spodziewająca się dziecka tyje, nie ma nic dziwnego, ale to, że ciężarna gwiazda (którą stać na najlepszych doradców ds. wizerunku) po prostu robi sobie krzywdę tragicznymi stylizacjami, może skłaniać do stawiania pytania "dlaczego?"! Zobaczcie najnowszy koszmarny zestaw ubrań Kim Kardashian. Ostrzegamy: to widok tylko dla czytelników o mocnych nerwach...
 • Pupa Kim Kardashian
  Ci, którzy myślą, że krągłości Kim Kardashian są pozbawione wad, grubo się mylą. Celebrytka dała się przyłapać fotografom w sportowej stylizacji, która bezlitośnie obnażyła niedoskonałości jej ciała. Zobaczcie!