• Wpadki celebrytek
  Mimo że ich publiczne wystąpienia starannie przygotowuje sztab ludzi, pewnych sytuacji nie sposób przewidzieć... Oto największe wpadki gwiazd, o których informowały media. Zobacz koniecznie!
 • Angelina Jolie jako ofiara przemocy domowej
  Największe gwiazdy kina i muzyki oraz słynne celebrytki pozwoliły się oszpecić. Namówił je do tego artysta i aktywista aleXsandro Palombo. Cel mają wspólny: szokującą kampanią zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet.
 • Kendall Jenner
  Choć Kendall Jenner deklaruje, że unika skandali, to lubi pokazać światu, że jest prawdziwą Kardashianką. Na after party po pokazie Victoria's Secret Fashion w Nowym Jorku pojawiła się w oryginalnej kreacji, która odsłaniała wszystkie jej walory.
 • Kim Kardashian
  Nie boją się głębokich dekoltów, regularnie pozują dla męskich magazynów i  już stały się ikonami seksu... W zestawieniach najgorętszych kobiet świata od lat, niezmiennie, okupują najwyższe pozycje. Oto amerykańskie ślicznotki, które zrobiły karierę dzięki swoim zniewalającym krągłościom!
 • Kylie Jenner
  Kylie Jenner, 18-letnia siostra Kim Kardashian, opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których paraduje w kusym bikini. Internauci zarzucili młodziutkiej celebrytce, że krągłe kształty zawdzięcza implantom, jednak sama zainteresowana konsekwentnie wszystkiemu zaprzecza. Bez względu na to po czyjej stronie jest prawda, warto zobaczyć jak prezentuje się następczyni Kim...
 • Beyoncé na zdjęciach z sesji dla magazynu "Flaunt"
  Beyoncé właśnie skończyła 34 lata i jest w życiowej formie. Co pokazuje na zdjęciach z sesji dla magazynu "Flaunt".
 • Kim Kardashian
  34-letnia Kim Kardashian po raz kolejny wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Celebrytka zrzuciła ciuszki, prezentując swoje słynne krągłości na środku pustyni… Nagranie z sesji pojawiło się w jednym z odcinków „Keeping up with Kardashians”. Zobacz zdjęcia!
 • Kim Kardashian
  Po dłużej, spowodowanej ciążą, przerwie, popularna amerykańska celebrytka kontynuuje karierę kontrowersyjnej gwiazdy erotycznego biznesu. Najnowsze zdjęcia pośladków Kim Kardashian trafiły na okładkę magazynu „Paper”. Zobacz galerię!
 • Joanna Krupa
  Do internetu przedostały się kolejne rozbierane (prywatne) zdjęcia gwiazd. Ofiarą ataku hakerów stają się aktorki, modelki, ale także przedstawicielki świata polityki... Wśród najnowszych nagich zdjęć, które upublicznili internetowi przestępcy, znalazły się m.in. te należące do Joanny Krupy.
 • Kim Kardashian i Tamara Ecclestone
  Tamara jest Brytyjką, Kim pochodzi z Ameryki. I to właściwie najważniejsze różnice między dwoma ślicznotkami. W telegraficznym skrócie można by je przedstawić jako uzależnione od medialnego rozgłosu właścicielki fortun, osobowości telewizyjne... a przede wszystkim przepiękne kobiety. Zobacz galerię i sam oceń!