• Kinga Preis rozbija każdą "ciemność"
  Rolą Wandy Sochy w filmie "W ciemności" Agnieszki Holland, Kinga Preis udowodniła, że jest najciekawszą aktorką filmową swojego pokolenia. Nie ma zadania, któremu mu nie sprostała.
 • Metamorfoza Kingi Preis.
  Znakomita aktorka Kinga Preis dołączyła do grona gwiazd, które przeszły w ostatnim czasie metamorfozę wyglądu. Swój nowy image aktorka zaprezentowała na premierze filmu Agnieszki Holland "W ciemności". Oprócz szczupłej sylwetki uroku dodawały jej krótka fryzurka i promienny uśmiech. Patrząc na starsze zdjęcia aktorki, aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta. My lubimy takie przemiany, a Wy?
 • Po dużym sukcesie "Rodzinka.pl", Telewizja Polska postanowiła wyprodukować kolejny serial dla całych rodzin. Już wkrótce na antenie TVP będzie można śledzić losy bohaterów "Ja to mam szczęście". Zdjęcia ruszą 1 grudnia.
 • Ewa Demarczyk odkryta na nowo
  "Anioły w kolorze" to nowe aranżacje i interpretacje utworów śpiewanych przez słynną Ewę Demarczyk. 28. października 2011 odbędzie się premiera płyty, na której zaśpiewały, m.in. Justyna Steczkowska i Kinga Preis.
 • TVP szuka chętnych do ról w nowym serialu
  Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.
 • Ojciec Mateusz z małego na duży ekran
  Powstanie kinowy film o przygodach ojca Mateusza, czyli księdza-detektywa z Sandomierza, znanego z popularnego serialu, w którym tytułową rolę gra Artur Żmijewski. Prace nad scenariuszem już trwają, pisze go Grzegorz Łoszewski.