• Hubert Urbański na planie "Milionerów"
  Lubimy piosenki, które już słyszeliśmy, i programy, które widzieliśmy kiedyś w telewizji. Ale popularność sprzed lat nie wystarczy, żeby audycja wróciła na antenę z sukcesem.
 • Magda Masny
  Jej imię przez lata kojarzone było właśnie z powiedzonkiem: "Magda, pocałuj pana". Padło ono właśnie w teleturnieju "Koło Fortuny", gdzie Wojciech Pijanowski był prowadzącym, a Magda Masny odwracała odgadywane przez uczestników litery. W turnieju występowała do 1998 roku. – To była "kariera" z przypadku – mówi w rozmowie z dziennik.pl.
 • Izabella Krzan i Rafał Brzozowski
  Pierwszy odcinek nowej odsłony kultowego teleturnieju "Koło fortuny" zgromadził przed telewizorami blisko 2 miliony widzów. Stacja TVP2 w czasie emisji show była zdecydowanym liderem rynku telewizyjnego - donosi portal wirtualnemedia.pl.
 • "Koło fortuny" - odcinek z 1998 roku
  "Koło fortuny" ma wrócić do ramówki TVP2 - informuje Presserwis. Telewizja Polska zdradziła nawet, kto popraw
 • Randka w ciemno
  Nowe władze Telewizji Polskiej, tworząc ramówki stacji TVP1 i TVP2 sięgają po programy sprzed lat. Na antenę powróciły już takie legendy, jak "Pegaz", "Sonda" czy "Teleranek". Teraz ponoć w planach jest przywrócenie "Koła fortuny" i "Randki w ciemno".
 • Wojciech Pijanowski
  W latach 90. był jedną z największych gwiazd telewizyjnych. Jako prowadzący polskiej wersji programu „Koło Fortuny”, zyskał ogromną sympatię widzów, jednak dziś rzadko gości na antenie. Co warto wiedzieć o Wojciechu Pijanowskim?
 • Wojciech Pijanowski dla większości widzów na zawsze już pozostanie prezenterem "Koła Fortuny", wygłaszającym słynne "Magda, pocałuj pana". W wywiadzie dla TVP.info, zdradził kilka zakulisowych sekretów jednego z najpopularniejszych teleturniejów polskiej telewizji.