• Ewa Chodakowska
  Ewa Chodakowska postanowiła odpowiedzieć fance, która skrytykowała jej strój kąpielowy. Jednak sposób, w jaki to zrobiła, nie spodobał się wielu innym obserwatorkom profilu popularnej trenerki. Czy Ewa faktycznie przesadziła?
 • Grzegorz Schetyna i Donald Tusk
  Nie milkną echa wypowiedzi Grzegorza Schetyny na temat przyjmowania uchodźców.
 • Pochód pierwszomajowy w Rosji
  1 maja odczuwam nawet wzruszenie na widok czerwonych sztandarów. Bo one mają przecież symbolizować pochód sprawiedliwości oraz solidarność z najsłabszymi. Ale wzruszenie mija mi, kiedy uprzytamniam sobie, że dziś o socjalizmie marzą przede wszystkim kandydaci do pracy w państwowych urzędach – które w ustroju tym zostałyby (jeszcze bardziej) namnożone.
 • Kadr z serialu "Ucho Prezesa"
  Redakcja tygodnika "Wprost" zaliczyła poważną wpadkę.
 • Plakat z parą prezydencką
  Prezydent Lech Kaczyński wizytą 10 kwietnia 2010 r. w Katyniu miał rozpocząć swoją kampanię wyborczą; ciężko, aby tego typu wizyty organizował MSZ - tak Marcin Kierwiński (PO) skomentował doniesienia tygodnika "wSieci" nt. roli b. szefa MSZ Radosława Sikorskiego w organizacji tej wizyty.
 • Premier Szydło wśród ochroniarzy
  Po lutowym wypadku samochodowym premier Beaty Szydło przedstawiciele rządu zapowiadali, że projekt ustawy zmieniającej zasady działania Biura Ochrony Rządu będzie gotowy w ciągu miesiąca. Była to przecież kolejna wpadka borowików w stosunkowo krótkim czasie. Wcześniej doszło m.in. do wypadku samochodu, którym jechał prezydent Andrzej Duda. – Ta ustawa będzie impulsem do tego, by przebudować wewnętrzne struktury i procedury BOR; część tych zmian wprowadzi sama ustawa, część wprowadzą akty wykonawcze do niej – zapowiadał wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.
 • Ludzie z walizką
  Nigdy nie wrócę już do Polski pracować, tęsknie za krajem ale nie ma mowy, że z własnej woli tutaj przyjadę dopóki nie dorobię się emerytury za granicą. Pamiętajcie, że gospodarka ma swój cykl i prawdopodobnie za niedługo czeka nas kolejna światowa recesja, a nie życzę nikomu polskiej wersji światowego kryzysu, gdzie państwo zostawia cię na pastwę losu, a urzędy pracy są bezużyteczne. To dzięki mnie i innym emigrantom można powiedzieć, że bezrobocie w Polsce spadło, i społeczeństwo jak i państwo powinno nam za to podziękować - pisze w gorzkim komentarzu nasz czytelnik.
 • Wojciech Smarzowski
  Na gali Orłów gęsto było od politycznych niedopowiedzeń, aluzji czy otwarcie wygłaszanych deklaracji. Wygrywa zaś bolesny, ale prawdziwy i oczyszczający film historyczny, który był dla wielu tak niewygodny, że aż trzeba było zbiórki publicznej, by go zrealizować. Gala była transmitowana po raz pierwszy przez Canal+, nie obyło się bez błędów, a UPC przerwało transmisję przed końcem uroczystości.
 • Saryusz-Wolski na wiecu PO
  Europoseł, który niedawno rozstał się z Platformą Obywatelską, w ostrych słowach ocenił działania swojej dawnej partii.
 • Beata Szydło
  Premier Beata Szydło skomentowała słowa, jakie miały paść w jej kierunku ze strony prezydenta Francji, Francoisa Hollanda. - Żadnych zmian w kierownictwie MSZ nie będzie - powiedziała także Szydło. Odnosząc się do czwartkowego szczytu UE, podczas którego Donald Tusk został ponownie wybrany na szefa Rady Europejskiej, stwierdziła, że porażkę poniosła przede wszystkim UE.