• "Kronika opętania" teraz na DVD
  Jakieś dziesięć lat temu w serwisie aukcyjnym eBay pojawiła się wyjątkowa oferta – chętni mogli licytować drewnianą skrzyneczkę, w której miał znajdować się dybuk...
 • "Uprowadzona 2"
  W kinach aż osiem premier, zgodnie z hasłem "dla każdego coś miłego". Dla dzieciaków – nowego przygody sympatycznego żółwia. Dla fanów strasznych filmów – głośny horror "Kronika opętania". Zwolenników sensacji zainteresuje druga odsłona "Uprowadzonej" oraz "Szybki cash", zaś miłośników produkcji ambitniejszych – dramat "Gra" i dokument "Marina Abramović: artystka obecna". Wreszcie fanów Allena przyciągnie pewnie francuska kopia mistrza, czyli komedia "Paryż – Manhattan". Co więc warto zobaczyć? Podpowiadamy...
 • "Kronika" to tylko szeregowa historyjka o opętaniu
  Kolejna internetowa ciekawostka odciska swoje piętno na kulturze popularnej.
 • Kyra Sedgwick i Natasha Calis w filmie "Kronika opętania"
  Niskobudżetowy horror "Kronika opętania" za oceanem okazał się sensacją – dzieło w reżyserii Ole Bornedala przez dwa tygodnie trzymało się mocno na pierwszym miejscu amerykańskiego box office'u. Nieoczekiwany przebój, o którym krytycy nie piszą najlepiej, wejdzie do polskich kin już 5 października. Na własne oczy można się więc będzie przekonać, o co tyle zamieszania?
 • "Kronika opętania" wciąż na szczycie w Ameryce
  Horror "Kronika opętania" drugi tydzień z rzędu zajmuje pierwsze miejsce amerykańskiego box office'u. Dzieło w reżyserii Ole Bornedala zarobiło przez miniony weekend kolejne 9,5 miliona dolarów.
 • "Kronika opętania" – nowy numer jeden amerykańskiego box office'u
  "Kronika opętania" to niskobudżetowy horror, który zawojował kina za oceanem. Dzieło w reżyserii Ole Bornedala zarobiło przez weekend 17,7 miliona dolarów, czyli prawie dwa razy więcej niż tak głośne produkcje, jak "Gangster" czy nowi "Niezniszczalni".
 • Amerykanie zafascynowani "Kroniką opętania"
  "Kronika opętania" to nowy numer jeden amerykańskiego box office'u.