• Szymon Majewski
  Wojna pomiędzy Kubą Wojewódzkim i Małgorzatą Rozenek jest nie tylko pożywką dla kolorowej prasy, ale także świetnym tematem do żartów. Szymon Majewski właśnie nagrał piosenkę o tym konflikcie. "Na fejsie i insta chcą się pozabijać, hasztagami będą sobie zęby wybijać" - śpiewa satyryk. Posłuchajcie całego utworu zatytułowanego "Medialna afera".
 • Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
  Na portalach społecznościowych rozgorzała prawdziwa „wojna celebrytów”, w dodatku, co dość nietypowe, z tej samej stacji - Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Internauci są zażenowani. O co poszło?
 • zażegnane konlikty w show biznesie
  Przywykliśmy do tego, że polski show biznes obfituje w spory i konflikty. Od czasu do czasu jednak jesteśmy świadkami prawdziwego cudu pojednania. Oto przykłady gwiazd, które potrafiły zostawić za sobą dawne animozje i zażegnać dzielący je konflikt.
 • Kuba Wojewódzki, Kinga Rusin
  Kuba Wojewódzki i Kinga Rusin przez lata toczyli między sobą ostry konflikt, obrzucając się wzajemnie inwektywami. Ostatnio jednak w ich relacjach nastąpił przełom, którego prowodyrką była ponoć dziewczyna Kuby.
 • Kuba Wojewódzki, Kinga Rusin
  Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki przez lata nie kryli wzajemnej niechęci. Mimo, iż pracują w jednej stacji, nie szczędzili sobie złośliwości i krytycznych uwag. Ostatnio jednak ich relacje uległy poprawie, o czym świadczy zdjęcie z balu Fundacji TVN.
 • Kuba Wojewódzki, Karolina Korwin Piotrowska
  Zarówno Karolina Korwin Piotrowska, jak i Kuba Wojewódzki, zajmują się krytykowanie polskich gwiazd i świata show biznesu. Ostatnio jednak Kuba uznał, że jego koleżanka z branży ma "duszę zatrutą estetyką faszystów rodem z Pudelka".
 • Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski
  Paparazzi to prawdziwe utrapienie gwiazd i celebrytów. Koczują pod oknami, śledzą na mieście, potrafią także wtargnąć na szpitalny oddział. Zobacz, kto stracił cierpliwość do wszędobylskich panów z aparatami.
 • Kuba Wojewódzki
  "Pogwałciłeś standardy nie tylko dziennikarskie, ale po prostu koleżeńskie. Dla mnie przestałeś być redaktorem naczelnym, a stałeś się handlarzem. Małym handlarzem" - oburza się Kuba Wojewódzki na Tomasza Lisa, redaktora naczelnego "Newsweeka". Co ciekawe, Wojewódzki występuje na okładce najnowszego numeru tygodnika. O co poszło?
 • Kuba Wojewódzki, Marina, blogerki, Karolina Korwin-Piotrowska
  Zwykło się powtarzać, że same święta, jak i poprzedzający je okres, to czas miłości i pojednania. Niestety ta zasada nie sprawdza się w polskim show biznesie, gdzie nawet teraz nie brakuje konfliktów i wzajemnych złośliwości.
 • Karolina Korwin-Piotrowska i Kuba Wojewódzki to dwa najostrzejsze pióra polskiego show biznesu. Oboje zajmują się piętnowaniem rodzimych gwiazd, tym razem jednak ostrze krytyki skierowali przeciwko sobie nawzajem.