• Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo przegrali z Ravenem Klaasenem (RPA) i Rajeevem Ramem (USA) 7:6 (7-1), 4:6, 8-10 w finale gry podwójnej w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do finału debla w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells. W piątek wygrali z brytyjsko-brazylijskim duetem Jamie Murray - Bruno Soares (nr 4.) 3:6, 7:5, 10-5.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do półfinału debla w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells. W ćwierćfinale wygrali z Australijczykiem Nickiem Kyrgiosem i Serbem Nenadem Zimonjicem 6:1, 6:3.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i brazylijski tenisista Marcelo Melo wygrali z Amerykaninem Stevem Johnsonem i Kanadyjczykiem Vaskiem Pospisilem 7:6 (7-4), 6:7 (4-7), 10-4, co dało im awans do 1/4 finału turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i brazylijski tenisista Marcelo Melo wygrali na otwarcie z Włochem Paolo Lorenzim i Hiszpanem Albertem Ramosem-Vinolasem 6:2, 6:1, co dało im awans do 1/8 finału turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Indian Wells.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z "trójką" Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo odpadli w pierwszej rundzie tenisowego turnieju ATP na kortach twardych w Acapulco (z pulą nagród 1,49 mln dol.). Przegrali z meksykańsko-hiszpańską parą Santiago Gonzalezem i Davidem Marrero 6:7 (3-7), 3:6.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z "siódemką" Łukasz Kubot i brazylijski tenisista Marcelo Melo odpadli w 1/8 finału debla w wielkoszlemowym Australian Open. W trzeciej rundzie turnieju w Melbourne przegrali z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Hiszpanem Marcelem Granollersem 6:7 (5-7), 6:7 (5-7).
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z "siódemką" Łukasz Kubot i brazylijski tenisista Marcelo Melo awansowali do drugiej rundy debla w wielkoszlemowym Australian Open. W czwartek pokonali w Melbourne Szwedów Johana Brunstroema i Andreasa Siljestroema 7:5, 4:6, 6:4.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem trzecim Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo odpadli w pierwszej rundzie gry podwójnej tenisowego turnieju ATP na kortach twardych w Sydney. Przegrali z Kolumbijczykami Juanem Sebastianem Cabalem i Robertem Farahem 6:7 (3-7), 6:4, 5-10.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Chorwat Ivan Dodig odpadli w pierwszej rundzie gry podwójnej tenisowego turnieju ATP Tour w australijskim Brisbane. Przegrali z Ravenem Klaasenem (RPA) i Rajeevem Ramem (USA) 4:6, 7:6 (9-7), 6-10.