• Łukasz Kubot i Marcelo Melo
  Rozstawieni z "piątką" Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo odpadli w ćwierćfinale gry podwójnej tenisowego turnieju ATP w Rzymie (z pulą nagród 4,27 mln euro). Przegrali z Finem Henrim Kontinenem i Australijczykiem Johnem Peersem (1.) 4:6, 6:7 (6-8). W trakcie gry deblowy partner Polaka padł na kort trafiony piłką po atomowym serwisie naszego zawodnika.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Niemiec Mischa Zverev odpadli w ćwierćfinale debla turnieju tenisowego ATP 500 na kortach ziemnych w Barcelonie (pula nagród 2,3 mln euro). Ulegli Holendrowi Jeanowi-Julienowi Rojerowi i Rumunowi Horii Tecau 3:6, 4:6.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Niemiec Mischa Zverev awansowali do ćwierćfinału debla turnieju tenisowego ATP 500 na kortach ziemnych w Barcelonie (pula nagród 2,3 mln euro). W pierwszej rundzie pokonali Hiszpanów Marca i Feliciano Lopezów 5:7, 6:4, 10-6.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot w marcu z przyjemnością spoglądał na swój rachunek bankowy. Konto polskiego tenisisty puchło z tygodnia na tydzień. Najpierw nasz deblista i jego brazylijski partner Marcelo Melo doszli do finału turnieju ATP w Indian Wells, a teraz wygrali Miami Open!
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo triumfowali w rywalizacji deblistów tenisowego turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 6,99 mln dol.). W finale pokonali Amerykanów Nicholasa Monroe i Jacka Socka 7:5, 6:3.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do finału debla turnieju tenisowego ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 6,99 mln dol.). W czwartek pokonali Amerykanina Briana Bakera i Kanadyjczyka Daniela Nestora 6:4, 6:3.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do półfinału debla turnieju tenisowego ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 6,99 mln dol.). W środę pokonali brytyjsko-brazylijski duet Jamie Murray - Bruno Soares 2:6, 6:3, 10-8.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo pokonali Holendra Jeana-Juliena Rojera oraz Rumuna Horię Tecau 6:4, 3:6, 11-9 i awansowali do ćwierćfinału debla w turnieju tenisowym ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami (pula nagród 7 mln dol.).
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo przegrali z Ravenem Klaasenem (RPA) i Rajeevem Ramem (USA) 7:6 (7-1), 4:6, 8-10 w finale gry podwójnej w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells.
 • Łukasz Kubot
  Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do finału debla w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells. W piątek wygrali z brytyjsko-brazylijskim duetem Jamie Murray - Bruno Soares (nr 4.) 3:6, 7:5, 10-5.