• Anthony Bourdain
  Ich dania uważane są za arcydzieła, a oni sami są takimi samymi gwiazdami jak topowi aktorzy czy rockmani. Gdy pojawiają się informacje o samobójstwach szefów kuchni, pojawia się pytanie, dlaczego u szczytu sławy rozstają się z życiem. Tak jak Anthony Bourdain, który 8 czerwca powiesił się w hotelu we Francji. Czy zawód kucharza jest profesją "podwyższonego ryzyka", a walka o słynne gwiazdki Michelina rujnuje życie?
 • Świeża ryba ma przede wszystkim delikatny zapach
  Karp, śledź, szczupak, sandacz…to tylko niektóre ryby, które będą królowały na wigilijnych stołach. Najsmaczniejsze są rzecz jasna te świeże. Jak to sprawdzić?
 • Domowy burger
  Ponoć dobry burger nie istnieje bez dobrej jakości wołowiny. To rzeczywiście połowa a nawet trzy czwarte sukcesu, ale jest jeszcze kilka elementów, o których warto wiedzieć. Jakie jeszcze mięso nadaje się na burgery?
 • Pieczona gęś
  Od kilku kulinarnych jesienno-zimowych sezonów gęsina coraz częściej króluje na polskich stołach. Co zrobić żeby była naprawdę smaczna i upiekła się tak jak należy?
 • Patryk Kotarba
  To nie jest robota dla wrażliwców - i to wcale, nie dlatego że od czasu do czasu trzeba się rozprawić ze sztuką mięsa. O nieznanej stronie pracy w gastronomii opowiada Patryk Kotarba - szef kuchni restauracji Ponidzie w hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness w Busku-Zdroju.
 • Różne rodzaje sera, sklep w Bra, Włochy
  Festiwale kulinarne cieszą się coraz większą popularnością – są zarówno przyjemną jak i niecodzienną formą atrakcji turystycznej. Ponadto, służą one popularyzacji regionalnych specjałów, produktów o szczególnych walorach smakowych lub estetycznych. Jednak festiwale te nie służą wyłącznie temu, by rozkoszować się wybornym jedzeniem i wrócić do domu z pełnym żołądkiem – na przykładzie festiwalu Cheese przekonajcie się, co taki festiwal kulinarny może zaoferować swoim uczestnikom.
 • Nagi szef kuchni
  24-letnia vlogerka z Argentyny robi furorę w internecie. Jej kanał na YouTube oblegają tysiące pasjonatów kulinariów. Śliczna Latynoska gotuje nago... Zobacz zdjęcia!
 • Mężczyzna w kuchni
  Przygotowywanie potraw i wykonywanie na pozór skomplikowanych czynności kuchennych może okazać się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki specjalnym akcesoriom. Na rynku jest coraz więcej gadżetów, które zostały wyprodukowane z myślą o tych, którzy w kuchni chcą wykazać się kreatywnością, gotować bez przypalania i zachować nienaganny porządek.
 • Anna Starmach u Kuby Wojewódzkiego
  Ania Starmach, dyplomowana kucharka, znana widzom z kulinarnego show "MastrChef", była gościem programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie na życzenie gospodarza zdradziła metody na pozbycie się z domu nielubianych gości.
 • Dieta
  Z porad Jacka Bilczyńskiego korzystają gwiazdy, widzowie programów telewizyjnych i internauci. Teraz dietetyk i propagator zdrowego stylu życia dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami. Zachęcony sukcesem swojej pierwszej książki, która w ubiegłym roku była jedną z najpopularniejszych tego typu publikacji, postanowił napisać kolejną. Tym razem na półki księgarń trafił poradnik „FIT od Kuchni”. Czytelnicy znajdą w nim wiele porad przydatnych w codziennym życiu oraz ponad 100 przepisów na każdą porę dnia.