• Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska podkreśliła, że w przegranym meczu 1/8 finału Wimbledonu pod względem wydolności czuła się dobrze, ale "siadły" jej nogi. Tenisistka przyznała też, że przed turniejem w Londynie wzięłaby w ciemno dotarcie do czołowej "16".
 • Agnieszka Radwańska
  Rozstawiona z numerem dziewiątym Agnieszka Radwańska odpadła w 1/8 finału wielkoszlemowego Wimbledonu. Polska tenisistka przegrała w poniedziałek z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową (nr 7.) w dwóch setach 2:6, 4:6.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska o godz. 12.30 czasu polskiego zagra o szósty w karierze występ w ćwierćfinale Wimbledonu. Rywalką rozstawionej z "dziewiątką" krakowianki będzie Rosjanka Swietłana Kuzniecowa (7.), z którą zmierzyła się dotychczas 17 razy.
 • Swietłana Kuzniecowa
  Rozstawiona z "ósemką" rosyjska tenisistka Swietłana Kuzniecowa pokonała Czeszkę Karolinę Pliskovą (3.) 7:6 (7-5), 7:6 (7-2) w półfinale turnieju WTA Premier na kortach twardych w Indian Wells (pula nagród 7 mln dol.). O tytuł zagra z rodaczką Jeleną Wiesniną (14.).
 • Swietłana Kuzniecowa
  Rosjanka Swietłana Kuzniecowa, pewna już wcześniej awansu do półfinału, przegrała z hiszpańską tenisistką Garbine Muguruzą 6:3, 0:6, 1:6 w meczu turnieju WTA Finals. W ostatnim spotkaniu fazy grupowej Agnieszka Radwańska zmierzy się z Czeszką Karoliną Pliskovą.
 • Svetlana Kuznetsova
  Rosjanka Swietłana Kuzniecowa wygrała tenisowy turniej WTA w Moskwie (pula nagród 758 788 dolarów), dzięki czemu zapewniła sobie prawo startu w kończącej sezon imprezie WTA Finals w Singapurze. Trafi do Grupy Białej, w której rywalizować będzie Agnieszka Radwańska.
 • Swietłana Kuzniecowa
  Rozstawiona z numerem dziewiątym Rosjanka Swietłana Kuzniecowa, która wyeliminowała w ćwierćfinale Agnieszkę Radwańską (nr 3.), w piątek przegrała w kolejnej rundzie ze Słowaczką Dominiką Cibulkovą (10.) 6:3, 3:6, 4:6 i odpadła z tenisowego turnieju WTA w Wuhan.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska (3.) przegrała z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową (26.) 1:6, 2:6 w 3. rundzie wielkoszlemowego turnieju na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu (z pulą nagród 18,718 mln euro). Polska tenisistka uważa, że rywalka grała "zbyt dobrze".
 • Debel Kuzniecowa-Zwonariewa wygrał Australian Open
  Swietłana Kuzniecowa i Wiera Zwonariewa wygrały rywalizację deblową w wielkoszlemowym turnieju Australian Open (z pulą nagród 26 mln dol. austral.). W finale rosyjskie tenisistki pokonały w piątek Włoszki Sarę Errani i Robertę Vinci (nr 11.) 5:7, 6:4, 6:3.