• Wnętrza zamku w Łańcucie
  Unikatową kolekcję historycznych pojazdów zaprzęgowych, oryginalne wnętrza zamku w Łańcucie (Podkarpackie), dawnej rezydencji Lubomirskich i Potockich i największą w Polsce kolekcję zabytkowego wyposażenia cerkwi będzie można obejrzeć w pierwszy weekend kwietnia, za pół ceny biletu.
 • Zamek Dubiecko
  Nie masz pomysłu na spędzenie sylwestra? Jedź na Podkarpacie, ale wcale nie w góry, tylko do tamtejszych pełnych historii, duchów i świetnego jedzenia zamków oraz pałaców.
 • PREZYDENCI PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ZAMKU W ŁAŃCUCIE
  W dawnej rezydencji Lubomirskich i Potockich w Łańcucie rozpoczęło przed południem spotkanie prezydentów państw Grupy Wyszehradzkiej. Przywódcy Polski Andrzej Duda, Słowacji Andrej Kiska, Czech Milosz Zeman i Węgier Janos Ader będą rozmawiać podczas dwóch sesji plenarnych. "Musimy powstrzymać falę emigracji, która dotyka nasze społeczeństwa, która porywa do wyjazdów z naszych krajów tak wielu zdolnych, kreatywnych młodych ludzi. Musimy zrobić wszystko, by stworzyć im perspektywę godnego i atrakcyjnego rozwoju we własnych ojczyznach" - mówił polski prezydent, zwracając się do swoich gości.
 • Zamek w Łańcucie
  Muzyka klasyczna, wielkie polskie rody i wysokoprocentowe likiery smakowe. Wbrew pozorom 18-tysięczny Łańcut ma do zaoferowania dużo więcej niż słynny zamek, w którym do dziś praktykuje się zwyczaj noszenia nielubianych przez nikogo muzealnych kapci
 • Wypadek w Łańcucie. Dwoje nastolatków zatruło się spalinami
  Ciała dwójki młodych osób znaleziono w niedzielę w prywatnym garażu na jednej z posesji w Łańcucie (Podkarpackie). 19-latek i 17-letnia dziewczyna prawdopodobnie zatruli się spalinami z silnika samochodu.