• radar
  Mimo sprzeciwu Waszyngtonu Moskwa kontynuuje loty transportowe do Syrii. Jak informuje dziennik "New York Times", Rosjanie wykorzystują do tego korytarz powietrzny nad Iranem i Irakiem.
 • Prezes PLL LOT Sebastian Mikosz
  Nie wiadomo, kto i dlaczego. W ten sposób prezes LOT-u Sebastian Mikosz odpowiada na pytania dotyczące szczegółów ataku hakerskiego na jeden z systemów przewoźnika.
 • Samolot
  Z danych Urzędu Lotnictwa Cywilnego wynika, że w całym ubiegłym roku polskie lotniska obsłużyły ponad 27 milionów pasażerów, czyli o ponad osiem procent więcej niż rok wcześniej.
 • Katastrofa Airbusa A320
  Po wczorajszej katastrofie samolotu linii Germanwings niektórzy piloci tego przewoźnika odmówili wykonywania pracy. Z tego powodu trzeba było odwołać kilka połączeń.
 • Anders Fannemel
  Anders Fannemel oddał najdłuższy skok w historii Pucharu Świata. Norweski skoczek narciarski pobił rekord najdłuższego lotu skacząc 251,5 metra podczas zawodów w Vikersund.
 • Peter Prevc
  Peter Prevc wygrał w Vikersund w Norwegii konkurs lotów narciarskich, zaliczany do klasyfikacji Pucharu Świata. Słoweniec został nowym liderem klasyfikacji łącznej, a wynikiem 250 m z II serii ustanowił nowy rekord w długości lotu. Najlepszy z Polaków Piotr Żyła na 12. miejscu.
 • Mgła na lotnisku
  Eurolot zawiesza wszystkie swoje połączenia. Spółka poinformowała w komunikacie, że od pierwszego kwietnia nie będą realizowane żadne regularne rejsy przewoźnika. Rzeczniczka firmy Karolina Bursa zapewnia jednocześnie, że Eurolot wykona wszystkie planowane do 31 marca połączenia.
 • Kupileś tani bilet w rublach? Nie zdziw się, gdy za lot zapłacisz 2 razy więcej
  Rubel zakręcił cenami biletów w Aerofłocie. Okazje cenowe sprzed kilku dni w ostatecznym rozliczeniu będą jednak dwukrotnie wyższe. Wszystko przez huśtawkę kursu rosyjskiej waluty.
 • Tłumy na dworcu kolejowym w Nowym Jorku
  Ulewy i śnieg wywołały chaos komunikacyjny na wschodzie i północy Stanów Zjednoczonych. Miliony Amerykanów mają trudności w dotarciu do swych bliskich na dzisiejsze Święto Dziękczynienia.
 • Nr 1 NA LISCIE: Port lotniczy Beauvais-Tille pod Paryżem (fot. Twitter/LovelyToday.com @lovelytoday)
  W większości położone z dala od centrów miast, z ubogim zapleczem, brudne, ponure i przygnębiające - tak serwis turystyczny The Guide to Sleeping Airports opisuje lotniska, które umieścił na liście najgorszych w Europie. Najczęściej obsługują one tanie linie, ale nie tylko... Pasażerowie byli pytani m.in. o czystość, usługi lotniskowe, obsługę czy komfort. W rankingu znalazło się także jedno lotnisko z Polski. OTO LISTA NAJGORSZYCH PORTÓW LOTNICZYCH W EUROPIE.