• Pary o najdłuższym stażu
  Gwiazdy show biznesu przyzwyczaiły nas do częstych rozstań i rozwodów. Okazuje się jednak, że nawet w tej branży są związki, które nie ulegają modzie na "wymianę partnera na nowszy model". Oto znane pary, które wytrzymały próbę czasu.
 • Edyta Górniak
  Utrzymać się ze sprzedaży płyt w Polsce się nie da – to wiadomo nie od dziś. Głównym źródłem dochodów rodzimych artystów są koncerty i to nie tylko te biletowane, w ramach większych i mniejszych tras. Onet przygotował listę gwiazd, których możemy posłuchać w centrach handlowych. I zakupy od razu stają się przyjemniejsze...
 • Szalone kreacje gwiazd na festiwalu Top Trendy - wpadki i hity
  Za nami festiwal Top Trendy. Jak zaprezentowały się na nim gwiazdy? Na czerwonym dywanie zapanowało ubraniowe szaleństwo. Czy jednak kreacje sław rzeczywiście były takie „top” i „trendy”? Zobaczcie modowe sukcesy i porażki festiwalu!
 • Gwiazdy na konferencji Top Trendy 2011
  Do 9. edycji polsatowskiego festiwalu Top Trendy 2011 pozostało już tylko nieco ponad 2 tygodnie. Z tej okazji wczoraj odbyła się konferencja prasowa z udziałem wszystkich najjaśniejszych gwiazd stacji oraz artystów, którzy wezmą udział w wydarzeniu. Nie zabrakło Dody, Kayah, Kory... Naszą uwagę zwróciły oczywiście przede wszystkim kreacje wybrane przez panie na tę okazję. O, dziwo, większość kobiet, które pojawiły się na konferencji, zaprezentowała casualowe stylizacje: dżinsy i wysokie buty zawładnęły paniami! Nawet Doda nie zdecydowała się na bardzo wyszukane ubrania. Zresztą, obejrzyjcie!