• Kobieta ćwiczy w domu
  Jak ćwiczyć przed telewizorem? Trening dla par według Szymona Gasia.
 • Mężczyzna ćwiczy
  Anaboliki stosowane na przyrost masy mięśniowej, siły i wytrzymałości, niosą poważne konsekwencje dla naszego organizmu. Nie tylko zaburzają pracę wielu narządów, m.in. wątroby lub serca, ale mają też poważne skutki dla wyglądu. Ginekomastia czy łysina to tylko niektóre z nich.
 • Lekarstwo
  Na rynek trafił nowy lek na rdzeniowy zanik mięśni. Jak działa i kiedy będzie dostępny w Polsce?
 • Cezary Pazura
  Cezary Pazura w pocie czoła przygotowuje się do wiosny. Aktor intensywnie trenuje na siłowni, by pozbyć się zbędnych kilogramów, jakie przybyły mu po świątecznym obżarstwie.
 • Fitness
  Do niedawna urazy ortopedyczne leczono wyłącznie operacyjnie, co wiązało się z długotrwałą rekonwalescencją i niepewnymi rezultatami. Dla wielu pacjentów była to długa i kosztowna droga. Rozwój medycyny pozwala jednak poszukiwać bardziej skutecznych i naturalnych sposobów leczenia. Zastosowanie w tym celu komórek macierzystych to rozwiązanie na miarę XXI wieku. O nadziei w nich pokładanych i zastosowaniu w ortopedii opowiada dr Andrzej Komor, specjalista ortopeda z Kliniki Medycyna Urody.
 • Gerard Butler
  Filmowy król Leonidas z „300” odpuścił sobie dietę i reżim treningowy… Paparazzi przyłapali 45-letniego Gerarda Butlera na jednej z australijskich plaż. Sylwetka aktora pozostawiała wiele do życzenia i nie przypominała już tej, którą prezentował w filmie Zacka Snydera. Zobacz zdjęcia!
 • Sok z buraków
  Jeśli chcesz ćwiczyć dłużej, a po treningu nie mieć nieprzyjemnych zakwasów, pij sok z buraków. Tak przynajmniej radzą naukowcy, którzy wypunktowali zalety tego napoju.
 • Trening
  Najważniejsza jest pora treningu: rano najbardziej efektywnie tracimy tkankę tłuszczową, wieczorem budujemy mięśnie. Potwierdzają to naukowcy oraz trenerzy.
 • Kitesurfing
  Amatorów desek wakeboardowych, kitesurfingowych i windsurfingowych z roku na rok przybywa. Sporty wodne dają dużą dawkę adrenaliny i pozwalają przeżyć niezwykłą przygodę pod warunkiem, że ich amatorzy kierują się rozsądkiem i wyobraźnią. Ważny jest nie tylko odpowiedni sprzęt, lecz przede wszystkim kondycja fizyczna i przygotowanie pod okiem trenera.
 • Lee Priest
  Obwody ramion przekraczające 60 cm, waga dużo powyżej 100 kg i wyniki siłowe, których pozazdrościłby niejeden bywalec siłowni. Mimo że wszystko to nie jest "darem natury" trudno uwierzyć, że zaczynali jako anemicznymi, szczupli chłopcy. Zobacz galerię!