• Joanna Mucha
  Rzeczniczka sztabu wyborczego PO Joanna Mucha oraz minister finansów Mateusz Szczurek powinni spodziewać się pozwów sądowych. Pozywa ich Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa.
 • Donald Tusk
  Polacy oczekują od Donalda Tuska zmian w rządzie, wynika z badania CBOS. Najgorzej oceniani współpracownicy premiera to minister sportu Joanna Mucha, minister Jacek Rostowski i minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Źle oceniany jest także sam szef rządu.
 • Mapa Polski
  Turystyczna lokomotywa nie zwolniła po Euro. Polska turystyka wciąż wykorzystuje rozgłos jaki dały piłkarskie mistrzostwa sprzed roku. Coraz cenniejsza jest marka Polski na turystycznej arenie, a do końca roku może nas odwiedzić nawet o 7 procent więcej obcokrajowców niż przed rokiem.
 • Stadion Narodowy - zdjęcie ilustracyjne
  Od 1 stycznia 2013 roku operatorem Stadionu Narodowego zostanie przekształcona spółka PL.2012. Narodowe Centrum Sportu (NCS), które zarządzało nim do tej pory, będzie miało natomiast za zadanie dokończenie inwestycji i jej rozliczenie.
 • Joanna Mucha
  Ważą się losy minister sportu. Joanna Mucha oddała się do dyspozycji Donalda Tuska. To efekt kontroli przeprowadzonej w jej resorcie przez urzędników kancelarii premiera. Czy to znaczy, że jej kariera w rządzie właśnie dobiega końca? Zobaczcie, jak zmieniała się Joanna Mucha - od posłanki do ministry.
 • Jarosław Gowin
  Plotki krążą w politycznym światku od kilku miesięcy. Mówi się, że Jarosław Gowin ma nieślubnego syna, że wdał się w romans z panią minister. Kto zbiera haki na ministra sprawiedliwości i po co?
 • Minister sportu Joanna Mucha
  Resort sportu zapłaci 75 tys. zł za badanie naszej aktywności fizycznej. Ankieterzy zapytają 2 tysiące Polaków m.in. o pracą, o to, jak często zamiatają, zmywają podłogę czy myją okna.
 • Pani minister Mucho czy ministro Mucho?
  Minister sportu próbuje zmieniać standardy, ale nie w sporcie, a w... języku polskim. Joanna Mucha nie chce, by zwracano się do niej per: "pani minister". Woli inną, łacińską formę.
 • Jan Tomaszewski: Drzewiecki i Giersz to supermiernoty
  Były bramkarz, a teraz poseł PiS ocenił to, co dzieje się ostatnio wokół Stadionu Narodowego. Jan Tomaszewski znajduje także winnych. I wcale nie pada w tym kontekście nazwisko Joanny Muchy.
 • Joanna Mucha
  Minister sportu Joanna Mucha odwiedziła Gdańsk, ale dziennikarze nie chcieli jej pytać o sprawy związane z Euro 2012. Zasypali ją lawiną pytań o osobę jej znajomego Marka Wieczorka, którego minister zatrudniła na stanowisku wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu.