• Siatkówka
  We wtorek zeznania złożył pierwszy świadek w procesie siatkarskich działaczy Mirosława Przedpełskiego i Artura Popki. Były prezes i wiceprezes PZPS podejrzani są o korupcję przy organizacji mistrzostw świata w Polsce w 2014 roku.
 • Mirosław P.
  Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mirosław P. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Szef PZPS miał wziąć ponad 100 tys. zł łapówki za kontrakt wart kilka milionów. Za to ma usłyszeć zarzuty korupcyjne.
 • Prezes PZPS Mirosław Przedpełski
  Polscy siatkarze po raz drugi w historii wywalczyli złoty medal mistrzostw świata. Jest on szczególny, ponieważ zdobyty został podczas turnieju rozegranego w Polsce. W finale "Biało-czerwoni" pokonali Brazylię 3:1. " Trudno było zmarnować taką okazję, jak mistrzostwa w Polsce, i nie zdobyć mistrzostwa. " - mówi prezes PZPS Mirosław Przedpełski.
 • Mariusz Wlazły podczas meczu półfinałowego mistrzostw świata siatkarzy
  Polscy siatkarze wywalczyli złoty medal mistrzostw świata. Na tym jednak nie koniec. Biało-czerwoni zostaną nagrodzeni także przez Polski Związek Piłki Siatkowej.
 • Małgorzata Glinka-Mogentale
  Jest szansa, że polskie siatkarki w kwalifikacjach do mistrzostw świata będą grały w najmocniejszym składzie. Jedna z najlepszych naszych zawodniczek, Małgorzata Glinka-Mogentale zastanawia się nad powrotem do reprezentacji.
 • Andrzej Kowal
  Andrea Anastasi nie jest już trenerem polskich siatkarzy. Zastąpił go Stephane Antiga. Pre­zes PZPS Mi­ro­sław Przed­peł­ski ujawnia, że schedę po Włochu miał przejąć Polak, ale ten do którego zwrócił się z propozycją nie chciał objąć sterów w reprezentacji.