• Fiat 500L Mirror, 500 Mirror i 500X Mirror
  Fiat 500 to najpopularniejszy w Europie mały samochód. Teraz włoski producent wprowadza na rynek nową rodzinę tego modelu. Naszpikowaną technologią.
 • Królewna Śnieżka / foto Jan Thijs. © 2011 Relativity Media, LLC. All Rights Reserved
  Nowa adaptacja baśni braci Grimm na ekrany kin trafi w marcu przyszłego roku. Zapowiadana jest jako opowieść pełna humoru i akcji, a przy tym bardzo nowoczesna. Pierwsze trailery filmu dają nadzieję na świetną zabawę. Na ekranie zobaczymy królową komedii romantycznych Julię Roberts, tym razem w roli czarnego charakteru oraz piękną córkę Phila Collinsa – Lily. U nas już dziś pierwsze kadry z "Królewna Śnieżki".
 • Królewna Śnieżka / foto Jan Thijs. © 2011 Relativity Media, LLC. All Rights Reserved
  "Królewna Śnieżka" – adaptacja klasycznej baśni braci Grimm z Lily Collins i Julią Roberts – to w zamyśle twórców nowoczesna opowieść pełna humoru i akcji. Gdy zła królowa przejmuje kontrolę nad królestwem, Śnieżka łączy siły z siedmioma kłótliwymi krasnoludami, aby odzyskać to, co do niej należy. W filmie występują także Armie Hammer, Nathan Lane i Sean Bean. Za reżyserię odpowiada Tarsem Singh. Polska premiera planowana jest na 23 marca 2012 roku.
 • Ambasada RP w Londynie zmusiła jeden z tamtejszych tabloidów do usunięcia wzmianki o "polskim obozie koncentracyjnym" w Auschwitz
  Redakcja brytyjskiego tabloidu "The Mirror" musiała usunąć z internetowego wydania słowa o "polskim obozie koncentracyjnym" w Auschwitz. To efekt interwencji polskich dyplomatów, którzy odnieśli rzadkie zwycięstwo nad ignorancją zachodnich dziennikarzy.