• Monika Jaruzelska podczas uroczystości pogrzebowych swojej matki Barbary
  Willa zagrabiona przez komunistów i zajęta przez Wojciecha Jaruzelskiego powinna trafić do prawowitych właścicieli. Monika Jaruzelska, na którą ojciec przepisał nieruchomość, nie zamierza niczego oddawać. Batalię o zwrot domu i parceli rozpoczął radny PiS-u z Warszawy Jacek Ozdoba - pisze "Gazeta Polska".
 • Rodzina i przyjaciele żegnają Barbarę Jaruzelską
  W Warszawie pochowano we wtorek Barbarę Jaruzelską, wdowę po gen. Wojciechu Jaruzelskim. Po mszy żałobnej w kościele pw. św. Karola Boromeusza urnę z prochami zmarłej złożono na Starych Powązkach.
 • Sędzia
  Warszawski sąd oddalił w czwartek zażalenie córki gen. Wojciecha Jaruzelskiego na postanowienie prokuratora IPN, w którego konsekwencji dokumenty zabezpieczone w domu wdowy po generale byłyby włączone do archiwum Instytutu Pamięci Narodowej. Decyzja sądu jest nieprawomocna.
 • Monika Jaruzelska
  "Słyszałam pierwszy oddech mojego syna i ostatni oddech mojego ojca. Czas się domknął. Poczułam kojący smutek zrozumienia" - tak Monika Jaruzelska zaczyna swoją najnowszą książkę "Oddech". W rozmowie z dziennik.pl autorka opowiedziała między innymi o żałobie przeżywanej na oczach opinii społecznej, nadziejach pokładanych w prezydencie Andrzeju Dudzie i podobieństwach między antycznymi półbogami i dzisiejszymi celebrytami.
 • Monika Jaruzelska
  Jak przystało na prekursorkę dobrego stylu, pisarka i dziennikarka w jednej osobie wybiera zwykle proste, ale szlachetnie wyglądające ubrania. Dzięki temu, mimo dojrzałego wieku, ciągle prezentuje elegancko - tak jak na swoim czwartkowym wieczorze autorskim. Lubimy ten "look", a Wy?
 • Generał Wojciech Jaruzelski z córką Moniką
  Moim życiorysem można by obdzielić co najmniej kilka osób. Siłą faktu to spowodowało, że nastąpiły we mnie przewartościowania. Kiedyś napisałem, że stałem się tym, kim się stałem, nie z wyrachowania, ale z przekonania. Dzisiaj mogę powiedzieć, że to przekonanie było w niektórych wypadkach błędne, w niektórych słuszne. Że wielu rzeczy nie żałuję, a wielu żałuję. Potrafię to powiedzieć, często przepraszam - powiedział generał Wojciech Jaruzelski w ostatnim wywiadzie. Rozmawiała z nim jego córka Monika. Generał zmarł w niedzielę 25 maja.
 • Monika Jaruzelska i Wojciech Jaruzelski
  Lepiej nie będzie, ludzi w tym wieku na ogół nie ma - stwierdziła w wywiadzie dla TVN Monika Jaruzelska, mówiąc o stanie swojego ojca, Wojciecha Jaruzelskiego. 
 • Monika Jaruzelska w programie Kuby Wojewódzkiego
  Już w najbliższym programie Kuby Wojewódzkiego, jednym z gości przepytywanych przez kontrowersyjnego gospodarza, będzie Monika Jaruzelska. Wizyta córki generała Wojciecha Jaruzelskiego, nie obyła się bez małego spięcia.
 • Monika Jaruzelska i Tomasz Lis
  Monika Jaruzelska ponownie zaatakowała Tomasza Lisa. Jej zdaniem, redaktor naczelny "Newsweeka" zasłania się swoimi dziennikarkami, a w redakcji stosowany jest mobbing wobec pracowników.
 • Monika Jaruzelska i Tomasz Lis
  Monika Jaruzelska na portalu społecznościowym opublikowała oświadczenie, w którym zarzuca tygodnikowi "Newsweek" manipulację, a szefującemu mu Tomaszowi Lisowi, brak standardów dziennikarskich. - Oświadczam, że zostałam oszukana przez redakcję "Newsweeka" a moje dobra osobiste naruszone - napisała córka generała Jaruzelskiego .