• Atak w Egipcie
    Dwie ukraińskie turystki zginęły, a czterej inni obcokrajowcy, w tym trzej Serbowie - zostali ranni w piątek w ataku nożownika w Hurghadzie na wschodzie Egiptu - wynika z informacji podanych przez egipskie MSW i źródła w służbach bezpieczeństwa tego kraju.
  • Mężczyzna z tatuażem
    Co dziesiąty Polak ma tatuaż. Najczęściej decydują się na niego kobiety, zwłaszcza pochodzące z mniejszych miejscowości i posiadające niższe niż średnie wykształcenie. Polacy cenią sobie jednak umiar w trwałym ozdabianiu ciała, zdecydowana większość ma tylko jeden niewielki tatuaż. Wśród osób nieposiadających malunku na ciele, aż co trzecia myśli o jego zrobieniu.
  • Tatuaż
    Tatuaże stały się tak popularne, że często przestają pełnić swoją funkcję – wyróżniać i podkreślać indywidualność człowieka. Wiele osób decyduje się na najbardziej popularne wzory albo kopiuje tatuaże gwiazd show-biznesu. Artyści tatuażyści z wieloletnim doświadczeniem buntują się przeciwko takim praktykom i namawiają klientów na znalezienie własnego motywu, który określałby ich osobowość, przekonania czy charakter.
  • Coraz więcej informacji napływa na temat wstrząsających wydarzeń w stanie Connecticut w Stanach Zjednoczonych. 20-letni mężczyzna zastrzelił w tamtejszej szkole 26 osób w tym 20 dzieci. Według amerykańskich mediów, Adam L. prawdopodobnie był niepoczytalny.