• Franciszek Smuda (w czarnym dresie)
  Były selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy Widzewa Łódź na kolejkę przed zakończeniem trzecioligowych rozgrywek. W decydującym o awansie do 2. ligi meczu z Sokołem Ostróda zespół poprowadzi Radosław Mroczkowski.
 • Piłkarze Sandecji Nowy Sącz Wojciech Trochim (C) i Adrian Danek (P) oraz Jakub Wawrzyniak (L) z Lechii Gdańsk
  Kazimierz Moskal został trenerem występującej w piłkarskiej ekstraklasie Sandecji Nowy Sącz. Zastąpił na tym stanowisku Janusza Świerada, który w dwóch ostatnich meczach tymczasowo prowadził sądecki zespół po dymisji Radosława Mroczkowskiego.
 • Radosław Mroczkowski
  Radosław Mroczkowski nie jest już trenerem piłkarzy Sandecji. Decyzję taką podjęły władze sądeckiego klubu. W środowym spotkaniu z Wisłą w Płocku zespół poprowadzi dotychczasowy asystent – Janusz Świerad. Nazwisko nowego szkoleniowca ma być ogłoszone w najbliższym czasie.
 • Piłkarze Sandecji Nowy Sącz cieszą się po wygranym meczu 1. ligi ze Zniczem Pruszków
  Piłkarze Sandecji Nowy Sącz po raz pierwszy awansowali do ekstraklasy. Po 31. kolejce mają dziewięć punktów przewagi nad trzecią Chojniczanką i lepszy bilans bezpośrednich meczów. Na drugą pozycję przesunęło się Zagłębie Sosnowiec. Do 2. ligi spadnie MKS Kluczbork.
 • Radosław Mroczkowski jest już oficjalnie trenerem Widzewa
  Radosław Mroczkowski został oficjalnie przedstawiony jako trener piłkarzy Widzewa Łódź. Szkoleniowiec podpisał roczną umowę z możliwością przedłużenia o dwa lata. Zastąpił na tym stanowisku Czesława Michniewicza.