• Jakub Gierszał w filmie "Najlepszy"
  To nie miało prawa się nie udać. Historia Jerzego Górskiego – narkomana, który najpierw wygrał walkę z nałogiem, a potem zdobył tytuł mistrza świata w podwójnym triathlonie – wygląda jak filmowy samograj. Aby dodatkowo zwiększyć siłę rażenia "Najlepszego", reżyserię powierzono wsławionemu "Bogami" Łukaszowi Palkowskiemu, a do tytułowej roli zatrudniono Jakuba Gierszała. Niestety, jak często bywa również w sporcie, wielkie plany zweryfikowała kapryśna rzeczywistość. "Najlepszy" na nie jest filmem chybionym, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że twórcom nie udało się wykorzystać drzemiącego w projekcie potencjału.
 • Jakub Gierszał w filmie "Najlepszy"
  Reżyser kinowego hitu "Bogowie", Łukasz Palkowski, ponownie sięga po życiorys niezwykłej osoby. Jak opisuje, to losy człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Zobacz mocny zwiastun filmu "Najlepszy"- w obrazie zobaczymy m.in. Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego .
 • Jakub Gierszał w filmie "Najlepszy". fot. R. Palka
  Łukasz Palkowski kończy zdjęcia do filmu "Najlepszy", opowieści o triatloniście Jerzym Górskim. Czy powtórzy sukces obsypanych nagrodami "Bogów"?
 • Tomasz Kot w filmie "Najlepszy". fot. R. Palka
  Jakub Gierszał, Tomasz Kot, Janusz Gajos i Arkadiusz Jakubik w filmie o Jerzym Górskim - Polaku, który zachwycił świat, a który w kraju jest praktycznie nieznany. Trwa trzecia i już ostatnia transza zdjęć do nowego filmu reżysera „Bogów” - Łukasza Palkowskiego. Zobacz jak wygladają aktorzy.
 • Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda
  Ranking najlepszych i najgorszych polityków według Polaków w kończącym się roku. 
 • Daniel Craig
  „Zbyt zwyczajny, drewniany w ruchach, za mało subtelny świński blondyn”. Pisali również, że słaby i niski, chociaż ma prawie 180 cm wzrostu. Krytycy i aktorzy uznali Daniela Craiga najlepszym z odtwórców roli Bonda, on sam cieszy się, bo nareszcie nie musi nikomu nic udowadniać.