• Natalia Nykiel i Jared leto na koncercie w Łodzi. 30 Secons To Mars zagrało w tamtejszej Atlas Arenie. fot. Paweł Zanio
  Wczoraj w Łodzi wystąpił jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych - 30 Seconds To Mars. Jego liderem jest znany aktor, laureat Oscara (za rolę w filmie "Dallas Buyers Club") – Jared Leto. Zespół przyjechał do Polski, by promować swój najnowszy album "America". Podczas jednego z nagrań na scenę została zaproszona jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek – Natalia Nykiel. Jared zapowiadając niespodziankę, zaprosił Natalię na scenę słowami „Przed Wami jedyna, wyjątkowa Natalia Nykiel!”.30 Seconds To Mars zagrają w Polsce jeszcze 29 sierpnia w Krakowie.
 • Natalia Nykiel i Rysy na festiwalu Audioriver 2016 / fot. Audioriver
  Czołowa przedstawicielka polskiej sceny klubowej pokazuje nowy teledysk. Zobacz, czym tym razem zaskoczyła Natalia Nykiel.
 • Podsumowanie 2017 roku
  Podsumowania roku będą trwać nawet do marca. My zapytaliśmy ludzi kultury, co z kultury właśnie warto zachować w pamięci z 2017 roku. Odpowiedzi naszych ankietowanych mogą was zaskoczyć. Tym bardziej, że dotyczą dzieł, z którymi zetknęli się w 2017 – część z nich powstała wcześniej, a w jednym przypadku książka wyjdzie w tym roku. Ale czy to komukolwiek przeszkadza?
 • Natalia Nykiel
  Debiutanckim albumem wystrzeliła wysoko ponad polską przeciętną. Spore oczekiwania wobec płyty „Discordia” były dla Natalii Nykiel nową sytuacją. Test został zdany, a płyta nie będzie się podobać wszystkim. Spokojnie, to komplement.
 • Kękę; fot. wydawnictwo Takie Rzeczy
  Słuchając popularnych stacji radiowych i oglądając programy telewizyjne, można dojść do wniosku, że polski rynek muzyczny jest najnudniejszy na świecie. Ale prawdziwe życie toczy się gdzie indziej. Znacie KęKę, Palucha, Kaliego, Małpę, Pro8l3m, Białasa, Dudka P56 i Sitka ?
 • Sylwester w Warszawie
  Lady Pank, LemON, Kombi, Agnieszka Chylińskia Cleo i Andrzej Piaseczny zapewnią warszawiakom hucznego sylwestra. Impreza pod hasłem "Hello 2017" odbędzie się przed Pałacem Kultury. O północy niebo tradycyjnie rozświetli pokaz fajerwerków, który ma być największy w Polsce, transmisję z koncertów pokaże TV, a na imprezę zaprasza sama Hanna Gronkiewicz - Walt. 
 • Finał "Must Be The Music"
  Do walki o sławę i popularność już za chwilę staną znów dziesiątki muzyków. Bo przykłady artystów, którzy wystartowali m.in. w "X-Factor", "The Voice of Poland", "Must Be The Music", czy "Idolu" i zrobili karierę rozpalają wyobraźnię. Co oprócz sławnych jurorów mamy dzięki talent-shows? Zaskakująco wiele.
 • Natalia Nykiel i Rysy na festiwalu Audioriver 2016 / fot. Audioriver
  Obok Openera, Przystanku Woodstock i Offa płocki Audioriver wyrasta na coraz mocniejszą markę na mapie europejskich festiwali. Tak było w tym roku - zobacz zdjęcia gwiazd, sprawdź jak bawiła się publiczność
 • Natalia Nykiel / fot. Barek Szmigulski
  Wróciła z ważnego festiwalu w Niemczech, szykuje mocne projekty na imprezy w Polsce. Wraz z młodym pokoleniem artystów wywraca polską scenę muzyczną do góry nogami. A fakt, że wystąpiła w tym samym cyklu reklam, co Robert Lewandowski, nie przeszkadza jej powtarzać sobie jak mantrę: być sobą, nie robić obciachu. Oto jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej - Natalia Nykiel.
 • Jamala będzie gwiazdą festiwalu Wschód Kultury
  Zespół Within Temptation, Kortez, Natalia Nykiel, Sarsa to niektóre z gwiazd, jakie wystąpią w Rzeszowie na tegorocznym festiwalu Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury. Impreza rozpocznie się w czwartek i potrwa do niedzieli.