• Kia Sorento
  Kia Sorento trafiła na stół chirurgiczny. Po kilku cięciach specjalistów nowa odsłona największego SUV-a koreańskiej marki w Europie nabrała szlachetnych rysów. Auto odmłodniało. Ale najważniejsze nowości kryją się pod karoserią.
 • Kia sorento
  Koreańska marka z Kopciuszka zmienia się w drapieżnika. Dowodem na to jest NOWA kia sorento - najnowszy SUV, który właśnie wjechał do Polski. Na pokład zabiera siedem osób, a napęd 4x4 jest już w najtańszej odmianie. Znamy jego ceny i wyposażenie. Zobacz, czym nowość nęci kierowców nad Wisłą i jak wygląda nowy problem niemieckich koncernów. A jeszcze niedawno szydzono z samochodów tego producenta.  
 • Kia sorento
  Koreańska marka z Kopciuszka zmienia się w drapieżnika. Dowodem na to jest NOWA kia sorento - najnowszy SUV, który trafi do Polski. A jeszcze niedawno szydzono z samochodów tego producenta. Zobacz, jak wygląda nowy problem niemieckich koncernów.
 • Kia sorento
  Napęd na cztery koła, niemal 5 metrów długości i siedem miejsc na pokładzie. Kia ujawniła nowy model - to trzecia generacja sorento. Zobacz, jak wygląda nowy problem niemieckich koncernów. A jeszcze niedawno szydzono z samochodów koreańskiej marki.
 • Kia sorento
  Kia ogłasza, że ma gotowy nowy model auta - w dodatku przestronny, bogato wyposażony i z napędem na cztery koła! A jeszcze niedawno szydzono z samochodów koreańskiej marki. Oto nowa kia sportage - także od środka. Zobacz pierwsze foto...
 • Kia sorento
  Kia sorento to największy SUV tej koreańskiej marki dostępny na rynku europejskim. Po pięciu latach produkcji koncern doszedł do wniosku, że czas na zupełnie NOWY model. Oto jak będzie wyglądać sorento trzeciej generacji - zobacz wideo i zdjęcia.